Cep Uygulamalar

Can Yücel Sözleri Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 08 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.007

   

CAN-YUCEL-SOZLERi1

Can Yücel Sözleri Full Apk indir

CAN YÜCEL SÖZLERİ. .Şiirlerinde argo ile müstehcen sözlere fazlasıyla sık alan veren, bu nedenle vakit zaman dikkatleri üstüne çekip koğuşturmaya uğrayan Yücel, ilk kez şiirlerini 1950 senesinde `Yazma` adlı kitapta toplamıştır.
Can Yücel, taşlama ile sosyal duyarlılığın ağır bastığı şiirlerinde, sade dili ile buluşları beraberinde dikkati çekti. Can Yücel’in esin kaynakları ile şiirlerinin mevzuları; tabiat, insanlar, hadiseler, kavramlar, heyecanlar, duyumlar ile duygulardır. Şiirlerinin çoğunda sevdiği insanlar mevcuttur. ‘Maaile’ şairin kitaplarından birine koyduğu bir isim. Can Yücel amacıyla kodağı fazlasıyla önemlidir: eşi, çocukları torunları, babası.. Bu insanlarla olan aşk dolu yaşamı şiirlerine yansımıştır. ‘Küçük Kızım Su’ya’, ‘Güzel’e’, ‘Yeni Hasan’a Yolluk’, ‘Hayatta Ben En fazlasıyla Babamı Sevdim’ bu aşk şiirlerinden bazılarıdır.
Üstadımızın en can alıcı sözlerini sizin için uygulamamızda topladık. Paylaşma özelliği ile arkadaşlarınızla severek paylaşabilirsiniz.
başka uygulamalarımızla telefonunuza yükleyerek yüce önderimiz Atatürk’ün sözleriyle bilgilenecek ile atamızla gurur duyacak, Türk ozan, romancı, sınama yazarı, gazeteci ile eleştirmen olan Atilla İlhanla düşüncelere dalacak, gazeteciliği ile romanlarıyla ilgi çeken Can Dündar sözlerini öğrenecek, ile bunlar vb. nice yazar düşünür hakim önder kişilerin ( Can Yücel, Cemal Süreyya, Elif Şafak, Fethullah Gülen, Hacı Bektaşi Veli, Hz Ali, Mehmet Akif Ersoy, Namık Kemal, Nazım Hikmet, Necip Fazıl Kısakürek, Ömer Hayyam Özdemir Asaf, Said Nursi, Turcer Kurtiz, Yunus Emre ile bundan sonra nicelerinin) sözlerini telefona yükleyerek yanınızdan bitmemiş etmeyecek ile sevdiğiniz sözleri iletileri Facebook viber line whatsapp twıtter vb. uygulamalarla arkadaşlarınızla sevdiklerinizle paylaşarak herkese ulaştırabileceksiniz. hem de mühim günler içinde gönderebileceğiniz zahmetsizce yalnızca bir tuşla gönderebileceğiniz hazır mesajlarla ( Cuma iletileri, bayram iletileri, aşk iletileri, sevgi iletileri, kapak bildirimler, facebook iletileri, doğum günü iletileri ,sevgiliye bildirimler, iyi geceler iletileri , günaydın iletileri, ihanet iletileri ile geyik espriler) duygularınızı kolaylıkla anlatım edebilirsiniz..

CAN-YUCEL-SOZLERi2 CAN-YUCEL-SOZLERi3 CAN-YUCEL-SOZLERi4 CAN-YUCEL-SOZLERi5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle