Cep Uygulamalar

Canli Hava Durumu Ücretsi̇z Full Apk indir

Kategori : Android Hava Durumu Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 02 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 2.205

   

Canli-Hava-Durumu-Ucretsi̇z

Canli Hava Durumu Ücretsi̇z Full Apk indir

Canli atmosfer vaziyeti Ücretsi̇z programı beraberinde tanışın. program en iyi atmosfer vaziyeti tahminini ayağınıza getiriyor. Şimdiye denli hakeza bir program görmediniz. Bu program beraberinde sizde atmosfer vaziyeti tahmini gerçekleştirebilirsiniz.

Kötü atmosfer vaziyeti beraberinde karşı karşıya kalmayın! yalnızca atmosfer vaziyeti tahminlerine bakmayın. aynı anda biri birinden uygun duvar kâğıtları beraberinde de cihazınızın uygun görünmesini sağlayın. Cihazınızın duvar kâğıdını talep ederseniz sağanak yağmurlu talep ederseniz de karlı şeklinde ayarlayabilirsiniz. program sizlere bütün şunları ayarlama şansını vermekte.

Canli atmosfer vaziyeti bedava programı sayede sizde şehirlerin atmosfer durumlarına anlık şeklinde bakabileceksiniz. İsterseniz yaşadığınız şehrin atmosfer durumluna bakabilir talep ederseniz de dünyanın herhangi bir bölgesinin atmosfer durumuna bakabilirsiniz.

program atmosfer vaziyeti tahminlerini cihazınızın ekranına anlık şeklinde yansıtacaktır. bundansonra atmosfer vaziyeti ne şekilde diyerek camdan dışarıya bakmanız gerekmiyor. Sizde cihazınızdaki uygulamaya göre dışarıdaki atmosferin ne şekilde olduğunu anlayabilir ile hazırlıklarınızı buna bakarak yaparak dışarıya çıkabilirsiniz. Uygulamanın muntazanm bir biçimde çalışabilmesi amacıyla cihazınızda internet bağlantısının olması gerekiyor. Bu sayesinde atmosfer durumlarını capcanlı şeklinde izleme edebiliyorsunuz.

Canli-Hava-Durumu-Ucretsi̇z1 Canli-Hava-Durumu-Ucretsi̇z2 Canli-Hava-Durumu-Ucretsi̇z3 Canli-Hava-Durumu-Ucretsi̇z4 Canli-Hava-Durumu-Ucretsi̇z5 Canli-Hava-Durumu-Ucretsi̇z6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle