Cep Uygulamalar

Canlı Tv Full Apk indir

Kategori : Android Medya ve Video Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 04 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.431

   

Canli-Tv

Canlı Tv Full Apk indir

Canlı Tv uygulaması, asla bir ek program indirmeden 200+ Türk , 20+ Azeri, Özbek, Kazak ile Kırgız radyo kanallarını aralıksız izleyebilmenizi tanıyan capcanlı tv izleme uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahiptir akıllı telefon programları insan ömrünü hep anlamda basitleştiren özelliklere ile seçeneklere sahiptir olmaktadır. Akıllı telefonların yaşamımıza sağladığı kolaylıklar arasında Canlı TV izle seçeneği de bulunmakta. Android işletim sistemine içerisinde bulunan akıllı telefonlara kısa sürede indirilebilen ile kurulumu kolaylıkla yapılan capcanlı tv izle programı beraberinde hep an hep yerde kaçırmak istemediğiniz tv programlarını izleyebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak tv izleyebilmek amacıyla tek ihtiyacınız olan şey internet. İnternet aracılığı ile uygulamayı kullanarak yöresel ile yabancı tv kanalları içerisinden istediğinizi seçerek, kaçırmak istemediğiniz uygulamaları kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Canlı Tv uygulamasının içerisinde yer alan kanal türleri ile bir takım kanallar;  Ulusal canlı tv kanalları (Star TV, Atv, Kanal D, Show TV, Trt 1, TV8, Kanaltürk, tv2, e2 vb.), Haber kanalları (Ntv, Habertürk, Trt Haber, Samanyolu Haber, Bloomberg HT vb.), Müzik kanalları (Kral TV, Kral Pop, Powertürk, Number One, Trt Müzik vb.), Spor kanalları (Ntv Spor, Trt Spor, Gs TV, Fb TV, Bursaspor TV vb.), Çocuk kanalları (Yumurcak TV, Trt Çocuk, Planet Çocuk, Minika GO, Minika Çocuk, Disney Channel vb.), Dini capcanlı tv kanalları (Trt Diyanet, davet TV, arkadaş TV, Hilal TV, A9 TV vb.), Belgesel kanalları (Trt Belgesel, World Travel Channel, Yat TV, Köy TV), Film kanalları (Planet Türk, Fil TV),
Dizi kanalları (Cnbc-e, Planet Pembe), Yerel capcanlı tv kanalları (Karadeniz TV, hadise TV, Mavi Karadeniz vb.),  Azeri canlı tv kanalları (Azad Azerbaijan, AZTV, İdman TV, önder TV, Muz TV, Space TV, İctimai TV vb.), Özbek Canlı tv kanalları (TV Yoshlar, Uz HD, Tashkent TV, TV Uzbekistan vb.), Kazak Canlı tv kanalları (Balapan TV, Kazakh TV)…

Canlı Tv uygulamasının özellikleri:
Kanalları türlerine bakarak filtreleme, Kolay bir biçimde kanal arayabilme, Favorilere ekleme, Bazı kanallarda def’aten aşırı yayın niteliği seçeneği, böylelikle internet hızına bakarak seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz, Kanalları izleyebilmek amacıyla flash player yahut özüt bir uygulama gerekmez, Tv kanallarının malumatları web’te tutulduğundan sürüm güncellemesi yapmadan tv kanalları anlık güncellenir.

Canli-Tv1 Canli-Tv2 Canli-Tv3 Canli-Tv4

Şifre: 123 Giriniz.
Canlı Tv Full Apk indir53 kez indirildi.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle