Cep Uygulamalar

Cennet Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 27 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 3.164

   

Cennet-Canli-Duvar-Kagidi1

Cennet Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Cennet her daim gerçek çalışıyoruz şeydir!
açıkçası hayran olmak istiyorsanız, bu ♥”Cennet capcanlı Duvar Kağıdı”♥ yüklemek ile soluk kesen bir yere ortadan kaldırılacak. Hem insanı hayretler ile fazlasıyla beğeneceksiniz çarpıcı kumlu çimenlikleri beraberinde esrarlı bir vaha amacıyla bir yolculuk. Bu gerisi görüntüsü sizlere olabilir değildir düşündüm merak gösterecektir. özünüzü yunuslarla yüzmek ile eğlenmek amacıyla, kristal saflığında ile turkuaz suların harikalar dalmış izin ver. Bu inanılmaz çimenlik kulübe beraberinde rahatlatıcı sahilde bir yürüyüş yapmalısınız, ile yalnızca bu bedava duvar kağıdı gerisi beraberinde onu gerçekleştirebilirsiniz. bedava şeklinde bu uygulamayı indirin ile güne denli bu çimenlikler olması planlandı ışıldayan!
♥ değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
♥ görünüm modunda ile ev görüntü geçiş hep ikisi amacıyla tam katkı!
Bu cep telefonu amacıyla ideal bir capcanlı duvar kağıdı. Ekranda dokunun vakit, yepyeni bir unsur görünür gerisi stilleri beş türü mevcuttur – değişik resimler! süratli, olağan, asta: yüzen maddelerin hız üç tip de mevcuttur!
coşku hissediyorum, yalnızca ekrana dokunun ile yepyeni renkli çiçekler ile egzotik deniz yaşamı beraberinde cep yahut tablet görüntü güzelleştirmek. Şimdi bu ♥”Cennet capcanlı Duvar Kağıdı”♥ şayet harikalar işaret etmek ile günlük yaşamın dışa almak ile mutluluk getirebilir. Bu vb. animasyonlu arka sıkıcı hiç ile son aşama doyum edecek.
Android ™ amacıyla bu bedava program güzelliği ile sadeliği beraberinde gözlerinizi kamaştıracak. Bu hoş duvar kağıdı mükemmel renkler ile ayarları tasvir edilir. anında indirin ile bu gerisi duvar kağıtları HD sizin mümkün. En iyi duvar kağıtları yalnızca bir dokunuş. Ekranda duvar kağıdı değişik türü çimenlikleri bundan sonra hoş bir şey yoktur. Cennet göz alıcı resimler masaüstü güzelleştirmek!
Bu pırıl pırıl masmavi suları ile kilometrelerce uzanan çekici beyaz kum çimenlik sevgili mümkün. Bir “cennet simeği” dinlendirici bir kaçamak tatil hak etmekte. Güneş ışınları içerisinde kalmış bir cennet çimerlik vaha beraberinde ömrünüzü zenginleştirin, palmiye ağaçlarının serin gölgesinde bir kokteyl içmek vb. mavi okyanus su bütün düş tonları uzakta bütün sorunlarınızdan yıkayın sunmaktadır.
Egzotik balık ekranda hep yepyeni musluk beraberinde göz alıcı hoş suları hayal edin, veya kumlu çimenlikleri Dokunmadan her daim kapsayan tropik çiçekler beraberinde görüntü dekore.
Kurtulmak ile yalnızca bir cennet çimenlikte yatmak ile yalnızca enfes bir mekanda ömür ile yudum içki veya tecrübe doğanın tadını çıkarmak istediğinizde, yalnızca bu android capcanlı duvar kağıtları bakmak ile isteklerinizi gerçeğe yapacaktır. şayet açıkçası cennetin kapılarını açacak yepyeni ile bedava serin duvar kağıdı indirerek, ufka gerçek güneş asta yavaş yelken vb. dalgaların rahatlatıcı müzik dinleyebilirsiniz. Piyasada bu vb. diğer bir bedava bir program bundan dolay acele edebilirsiniz ile şimdi yükle yer almaktadır.
Yeryüzünde bu cennet bir tatil istiyorsanız şayet öyleyse, gelmek, ile onu göze alamaz kıyın, bu “hoş resimler” bedava oraya götürecek, ile hem de evi terk etmek zorunda istiyorum. Bir kere Android amacıyla bu hoş capcanlı duvar kağıdı var, merak etmeyin, herkes ne isteyeceksiniz zira, alaka odağı mümkün ile bu ♥”Cennet capcanlı Duvar Kağıdı”♥ olduğunu!

Cennet-Canli-Duvar-Kagidi2 Cennet-Canli-Duvar-Kagidi3 Cennet-Canli-Duvar-Kagidi4 Cennet-Canli-Duvar-Kagidi5 Cennet-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle