Cep Uygulamalar

CIA – Caller ID Call Info Full Apk indir

Kategori : Android Haberleşme Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 30 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.872

   

Cia-Caller-iD-Call-info

CIA – Caller ID Call Info Full Apk indir

Bu ödüllü program, rehberinizde olamayan yalnızca sizleri arayan Türk firmalarının kimliklerini otomatik şeklinde tespit ederler. Uygukanada telefon çaldığı peşinde ile cevapsız çağrılardan sonra beynelminel rehberlerde hem şahıs hatta firmaları tarayarak, gelen davet Türkiye’den ile bir firmadan yapılıyor ise firmanın kimliğini; gelen davet yurtdışından ise hem kişinin (kamuya açık rehberlerde bulunan) hatta firmaların kimliğini göstermektedir. İşte bu ödüllü uygulama, rehberinizde olamayan ama sizleri arayan Türk firmalarının kimliklerini otomatik bir şekilde tespit ederler. program, telefon çaldığı peşinde ile cevapsız çağrılardan sonra beynelminel rehberlerde hem kullanan kimse hatta firmaları tarayarak, gelen davet Türkiye’den ile bir firmadan yapılıyor ise firmanın kimliğini; gelen davet yurtdışından ise hem kişinin (kamuya açık rehberlerde bulunan) aynı anda da firmaların kimliğini göstermektedir.

Yepyeni özellikleri :
Uygulaması Facebook hesabınıza bağlayabilirsiniz, bu sayesinde aradıklarında arkadaşlarınızın en son vaziyeti ile de resimlerini görebilirsiniz. Uygulama, aradığınız şirket telefonu açmadığında sizlere özdeş bölgedeki öbür firmaları önerir. Ters numara araması, sizlere, numaradan isme manuel sorgulama olanağı sunmaktadır. Rehber Kişilerini Güncelle, rehberlerden (mesela adresten) var kullanan kimse rehberinize data ekler. Sorgulama Engelleme, gizli numaralardan gelen aramaları ile de belirlediğiniz numaralardan gelen çağrıları doğrudan telesekretere yönlendirir. Arayanı Bulma özelliği 3G beraberinde çalışmaktadır yahut gizli numaralar 3G’siz tespit edilememektedir.

Cia-Caller-iD-Call-info1 Cia-Caller-iD-Call-info2 Cia-Caller-iD-Call-info3 Cia-Caller-iD-Call-info4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle