Cep Uygulamalar

Çiçekler Canlı Duvar Kağıdı Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 23 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 2.441

   

Cicekler-Canli-Duvar-Kagidi

Çiçekler Canlı Duvar Kağıdı Apk indir

Güneşli alanları ile şaşırtıcı yepyeni Çiçek capcanlı duvar kağıdı beraberinde vadiler dağılmış rengarenk çiçeklerin göz alıcı görünüm tadını çıkarın! Papatyalar, zambak, gül, lavanta, ayçiçeği, lale ile çiçek bundan sonra pekçok çeşit bundansonra cep telefonu görüntü dekore yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzdaki karşısında yüzen capcanlı renklerde hoş ışıltılı çiçek yaprakları izleyin. Bu mükemmel yepyeni Çiçek capcanlı Duvar Kağıdı hakimiyet ile hoş bir bahar çiçekler büyüleyici görüntülerin keyfini çıkarın. Çiçeklerin değişik, tamamı bu yerde onlarca bu şaşırtıcı yepyeni capcanlı duvar kağıdı, mevcuttur! Tamamen bedava, anında indirin!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı!
– görüntü bezemleme aksiyon çiçek resimleri;
– görünüm modunda ile ev amacıyla tam katkı – görüntü anahtarlama!
– Amazing HD çizelge kartı;
– toplumsal paylaşım düğmesi ile daha
– Bu, hoş, serbest ile keyifli eski sizleri bekliyor!
Kurulum yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
– Basmaları ile ışıkları Hareket zamanla sürekli değişiyor.
– Birkaç değişik Spring background temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
– Optimize batarya Kullanımı
-% 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– Telefonunuz inaktif olduğunda duvar kağıdı programı uyku kalacaktır, bundan dolay bu capcanlı duvar kağıdı batarya tüketimini olmayacaktır.
– Çiçekler capcanlı Arkaplan tamamen yatay yönünü destekler ile cep telefonları ile tablet cihazlar hem göz alıcı görünüyor.
Çiçekler Duvar Kağıdı doğanın göz alıcı dünyasının bir parçası vb. hissediyorum gerçekleştirecek ile çarpıcı renkli gerisi görüntüleri sevgili kalacaktır. temiz mavi gökyüzünün, sihirli renkli ormanlık içinde çiçek yaprakları ile kiraz çiçekleri beraberinde kaplı güneşli alanlar … bütün bu smartphone ile tablet aygıt bezemleme mümkün! Cennet yeryüzünde bir alan olduğunu ile ispatlamak amacıyla şaşırtıcı capcanlı duvar kağıdı, çiçek resimleri mevcuttur. Android ™ amacıyla bu şaşırtıcı program tamamen ücretsizdir, bundan dolay şimdi indirin ile arkadaşlarınızla paylaşın! Çarpıcı bahar çiçekleri gerisi görüntüleri nefesinizi alacak ile sizlere yepyeni Çiçekler capcanlı Duvar Kağıdı sahne bağımlısı olması planlandı! pekçok değişik resimler sizlere en sevdiğim çiçek türünü seçmek amacıyla imkanı verir: papatya, zambak, gül, lavanta, ayçiçeği veya lale – bu sizlere kalmış! Bu eşsiz en üst çözünürlüklü capcanlı duvar kağıdı beraberinde, telefon ekranında orada sanat ürünleri yaratmak inanılmaz büyüleyici karıştırma renkler beraberinde hoş bir çiçek sahnelerine keyfine varacaksınız. Bu görünüm sizlere esin edelim ile mükemmel doğanın uyanışı kutlamak olun. Bu hoş en üst çözünürlüklü bahar resimleri gölgeli koru yahut renkli çiçekler vadide yürüyüş götürecektir. şayet güneşli sarı karahindiba, beyaz papatyalar, bu sihirli capcanlı duvar kağıdı gerisi beraberinde mor lavanta toplama soluk kesen yeşil bir tepenin üstünde yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz. Sevimli çiçek taç yahut renkli çiçekleri bir buket olun. esin bahar doğanın HD görüntüler amacıyla boğaz gözleri şifa yorum kalacaktır. Çiçekler LWP güneş revan çayır, Samsung Galaxy yahut tablet cihazın ışıldayan pembe kiraz ağaçları beraberinde çiçekli alanları getiriyor.
sizlere komik Valentine amacıyla şahane bir armağan şeklinde bu göz alıcı bedava duvar kağıdı kullanabilirsiniz! asla birisi değişik renkli çiçekler onlarca görünce kayıtsız kalacak! Çarpıcı al gül, veya nazik ile narin papatyalar bir buket beraberinde Sevgililer Günü söylüyorlar. Bu aşk ile şefkat işaret etmek amacıyla en iyi yoldur!
Marka piyasada yepyeni olan bu göz alıcı gerisi duvar kağıdı alın, ile bir kere düş sizleri alan alacak mükemmel çiçek kaplı görünüm bir yaşam boyu deneyimi beraberinde özünüzü şımartın! Şimdi Çiçekler capcanlı Duvar Kağıdı yükle, arkadaşlarınızla paylaşmak ile göz alıcı çiçek çiçek görünürde beraber tadını!

Cicekler-Canli-Duvar-Kagidi1 Cicekler-Canli-Duvar-Kagidi2 Cicekler-Canli-Duvar-Kagidi3 Cicekler-Canli-Duvar-Kagidi4 Cicekler-Canli-Duvar-Kagidi5 Cicekler-Canli-Duvar-Kagidi6 Cicekler-Canli-Duvar-Kagidi7

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle