Cep Uygulamalar

Çılgın Hırsız 2 Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 29 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 3.766

   

Cilgin-Hirsiz-21

Çılgın Hırsız 2 Full Apk indir

Resmi aşırı çılgınca davranan uğru 2 aksiyon Duvar Kağıdı beraberinde telefonunuzu yahut tabletinizi canlandırın! Gru’nun en küstah iki minyonu olan Jerry ile Stewart, siz gününüze sürek ederken Android cihazınızın arka planında yüzlerini buruşturarak ile kıkırdayarak sizleri (ile özlerini!) eğlendirecekler. hem de aygıtınıza dahili ses panosundan zil sesleri ile uyarılar da yükleyebilirsiniz.
Özellikleri;
aksiyon Duvar Kağıtları – Minyonlardan Jerry ile Stewart’ın bulunduğu fazlasıyla komik 4 aksiyon duvar kağıdı. Ses Tablası – Zil seslerinizi ile uyarılarınızı özelleştirmek amacıyla filmden en sevdiğiniz sesleri seçin.
Universal Pictures ile Illumination Entertainment’ın evren çapında muvaffakiyetli olan filmi aşırı çılgınca davranan uğru, 2010 senesinde bütün evdendeki izleyicileri eğlendirmiş, toplamda 540 milyon dolardan aşırı hasılat yaparak ABD tarihindeki 10. en büyük animasyon filmi vardır. 2013 yazında, aşırı çılgınca davranan uğru 2 beraberinde bundan sonra aşırı Minyon çılgınlığı amacıyla hazır olun.
Chris Meledandri beraberinde meşhur film imal ekibi, (önceden?) harika kötü Gru’nun (Steve Carell), hoş kızlarının ile beklenmedik şekilde komik Minyonların geri döndüğü, hem de yepyeni ile fazlasıyla sayıda fevkalade komik karakterlerin alan aldığı en yeni bir güldürü serüven filmi yarattılar.
4 Ekim’de sinemalarda.

Cilgin-Hirsiz-22 Cilgin-Hirsiz-23 Cilgin-Hirsiz-24 Cilgin-Hirsiz-25 Cilgin-Hirsiz-26 Cilgin-Hirsiz-27 Cilgin-Hirsiz-28 Cilgin-Hirsiz-29 Cilgin-Hirsiz-210

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle