Cep Uygulamalar

Çılgın Sürücü Polis Vazife 3D Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 17 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.690

   

Cilgin-Surucu-Polis-Vazife-3D

Çılgın Sürücü Polis Vazife 3D Apk indir

Bir kolluk görevlisi şeklinde ilk kez günden merhabalar çaylak polisler, bugün aşırı çılgınca davranan şoför polis hizmet 3D zanlıların alt taraf kovalayan baresinde hep şeyi öğrenmek amacıyla gidiyoruz. Bu yepyeni fazla araç sürüş simülatörü sizlere polis araçta haydutlar kovalamak zorunda. Bu polis yarışma 3D oyun kötü adamlar vs açıklayacakolursak onun polisler. Polis tarayıcı, polis ışıklarının üstüne koy ile asfalt üstünde en fazlasıyla aranan yasa kaçakları kovalamak. Büyük ile kitlesel kentin değişik polis arabaları aşırı çılgınca davranan şoför becerilerini göster. uğru oyunları kovalayan fazlasıyla polis sizlere düzeyleri durağan bir ölçü oynayabilir, lakin bu yepyeni ekstrem araç simülatör 3D hiç bitmez. açıklayacakolursak bu polis yarışma simülatörü kent sokaklarını temizlemek amacıyla evdendeki tüm vakit kalacaktır.
aşırı çılgınca davranan şoför Polis görev 3D, enkaza şut ile kent sokaklarında bir takım hakikat yarışma gerçekleştirebileceğiniz bir büyük kent şekli açık evren beraberinde, android üstünde ilk kez polis kovalamaca uğru oyunlarından birinde ağırlamaktadır. şayet sokaklarda çalıştırmak illegal sokak yarışçıları değişik ekipleri ile başka pislik Dağıtma deneyin süratli şoför, bir takım fazla trafik kovalamaca eylem amacıyla hazır olsun.Haydutlar bu polis kovalama araç yarışı oyununda kuvvetli polis arabaları depar izin vermeyin.
Sürüş araç 3d oyun sürüklenen bu polis araçta sürükleniyor yetinmek onlara büyük bir ağırlık duygusu ile ivme var, harika gerçekçi! Bu possible.Yu streeds trafiği avading, atlama, sürüklenen şüphelileri alt taraf alma vb. şeyler yaparak azot bar monte etmek vb. polisler vs kötü adamlar, süratli yarışçılar ile başka zanlıların Dağıtma var. Sıra şoför deli vb. sesler Evet, sen gelecek trafik amacıyla ilgi etmek gerekiyor! Bu oyun bu harika fazla araç simülatörü 3d oyunu, aşırı çılgınca davranan şoför Polis görev 3D denir sebep Thats, eylem sonrasında eylemi olsun.
aşırı çılgınca davranan şoför Polis görev 3D – yarışma simülatörü oyun özellikleri:
– Çekirdek oyun Saatleri
– Gündüz ile Gece sürüş
– Polis takipçiliği esnasında nakit ile skor kazanın
– Sürüş becerilerini göster ile kapalı sallayarak alamadım
– Bu fazla araç simülatörü 3D oyun benzersiz ile seyrek polis arabaları bizzat araç koleksiyonunu oluşturun
– Google oyun deposunda iyi yarışma fizik birisi bugün polis kovalamaca araç yarışma eylem
Bu müthiş polisler vs soyguncular yarışma oyunu bütün değişik arabalara erişim kazanın. yepyeni araç parmaklıklar arkasında bu haydutlar almak amacıyla bundan sonra aşırı ihtimal demektir. Bu yalnızca kötü adam oyunu bundan sonra tam ile hakikat süratli yarışma simülatörü tecrübe kovalayan bir polis olduğunu. şayet 3d oyun sürüş bu fazla vasıta üstünden gidecek vb. güvenilir özünüzü bulacaksınız!
açıklayacakolursak polis ışıkları, polis tarayıcı açın ile polis siren unutmak ile hizmet bugün başlamıyoruz. Onun bütün koruyucu ile aşırı çılgınca davranan şoför Polis görev 3D bir kolluk görevlisi şeklinde görev veren takriben gözaltına haydut şüphelileri biten herhangi bir polis kovalamaca nihayetinde deneyin.

Cilgin-Surucu-Polis-Vazife-3D1 Cilgin-Surucu-Polis-Vazife-3D2 Cilgin-Surucu-Polis-Vazife-3D3 Cilgin-Surucu-Polis-Vazife-3D4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle