Cep Uygulamalar

Clean Master Full Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 21 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 4.364

   

Clean-Master1

Clean Master Full Apk indir

Clean Master android program önbelleğini temizlemek amacıyla tamamı içerisinde bir programdır, kullanılmayan dosyalar, kalıntı dosyalar, sorgulama geçmişi ile program kaldırma. Bu uygulamalar beraberinde kullanan kimse faal hizmetleri sonlandırabilir, süperkullanıcı izni vermeden telefonunuzun performansını artırabilir ile batarya ömründen tutum amacıyla bundan sonra aşırı RAM ‘i özgür bırakabilir.

bu yerde Clean Master sizin amacıyla ne yapabilir
[Geçmiş Silici]
History Eraser sizlere önbellekleri ile kalıntı dosyaları tek dokunma beraberinde basitce temizlemek amacıyla destek kalacaktır. Android cihazlarda, önbellek ile kalıntı dosyalar genelde takriben yüzlerce MB yahut GB birikmiş kalacaktır. Şimdi Clean Master sizlere şahane bir önbellek ile bundansonra dosya temizleyici getiriyor ile telefonunuzu sadeleştiriyor.

[Gizlilik]
Gizlilik programları hep Android kullanan kimse amacıyla önemlidir. Bir kere akıllı telefon beraberinde oynamak, sessizce SMS/MMS, web tarayıcısı verileri, Google sorgulama geçmişi vb. dahil olmak amacıyla hep türlü şahsi malumatları bilir. Clean Master geçmişi sil modülü beraberinde mesajlarınızı silebilir ile hem de Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line vb. vb. tarayıcı verilerini, pano verilerini ile başka pekçok program geçmişi verilerini silebilirsiniz.
[Görev Sonlandırıcı]
gerisinde faal hizmetler, sistemde yalnızca RAM ‘i işgal etmeyle kalmayıp, hem de pilinizin ömrünüde boşa harcar. hizmet Sonlandırıcı, android cihazınızı hızlandırmak amacıyla programları sonlandırıp bundan sonra aşırı RAM ‘i özgür bırakır. Çalışmanızı bundan sonra asan duruma getirmek amacıyla sağlanan şahane bir kısayol (1Dkn Hızlandır). Root lazım değildir, yalnızca hizmet Sonlandırı ‘cıya Root izni verilmişse, o bundan sonra iyi başarı gösterecektir.
[Uygulama Yöneticisi]
program yöneticisi kaldırıcı ile yedekleme yardımcısından oluşmakta. Clean Master yalnızca yalınç bir dokunma beraberinde basitce program kaldırmak amacıyla bir fırsat sağlamaktadır. hem de, apk dosyalarını SD karta yedekleyin ile bundan sonra sonra program yöneticisi içerisinde apk kurucu kullanarak tekrar yükleyin.

Clean-Master2 Clean-Master4 Clean-Master5 Clean-Master6 Clean-Master7 Clean-Master8 Clean-Master9 Clean-Master10 Clean-Master11 Clean-Master12 Clean-Master13 Clean-Master14 Clean-Master15 Clean-Master16 Clean-Master17 Clean-Master18 Clean-Master19 Clean-Master20 Clean-Master21

Şifre: 123 Giriniz.
Clean Master Full Apk indir798 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle