Cep Uygulamalar

Clumsy Ninja Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 10 Temmuz 2014 - Okunma Sayısı : 1.348

   

Clumsy-Ninja

Clumsy Ninja Full Apk indir

Dokunma ile çalışan ekranlarda bir ilk kez olması planlandı, gelmiş eski en bahtsız ninja Clumsy Ninja beraberinde tanış!
Bunu eğit, havalara fırlat, gıdıkla ile hem de vücuduna balonlar bağla. Onunla yapacağın hep şey Clumsy Ninja’nın bundan sonra becerikli olmasını sağlaması söz konusu ile yitik arkadaşı Kira’yı bulmasına destek olması planlandı.
Clumsy Ninja, yepyeni kuşak etkileşimli karakterlerden! hep defasında özünü tekrarlamadan algılayabilir, hissedebilir, hareket edebilir ile buna elverişli tepkiler verebilir. Sürprizlere hazır ol… Eh, bir de lütfen ona iyi bak!
Nesil Atlat.
Ninjanı eğitip yepyeni numaralar ile harika ayrıcalıklı Ninja Hareketleri öğrenmesini sağla! Sensei’sinin gözüne gir ile Kira’yı bulmaya çalışırken yepyeni Ninja Kuşakları elde et veya keyfine bak; trambolin, kum torbası, top atan tabanca, tavuk ile… sincap vb. 70’in üstünde benzersiz etkileşimli eşyayla zaman geçir!
Serüven Zamanı.
Sen ile ninjan yepyeni yerlere yolculuk edecek, yepyeni oyunlar oynayacak, yepyeni karakterlerle tanışacak, hizmetleri tamamlayacak ile yepyeni eşyaların kilidini açarak onlarla oynayacaksınız. Kaç tanesini keşfedeceksin bakalım?
Özelleştir – Paylaşım Yap.
Clumsy Ninja’nın elbiselerini, kuşaklarını ile bandanalarını özelleştirip bizzat stiline uyarla. Ninjanın aşırı çılgınca davranan hareketlerinin fotoğraflarını ödene ile anında arkadaşlarınla paylaş. Gözünü dört aç: seni bekleyen pekçok müjde var!
Unutulmaz Anlar Yaşa.
Clumsy Ninja hakikat zeka beraberinde, eh aynı anda bir sürü sakarlıkla düşünen ile hareket eden capcanlı bir sanal dost. hep oynayışında ninjanla ile dostlarıyla benzersiz anlar yaşayacaksın!
Dokunmatik Cihazlarda Yenilikler!
Clumsy Ninja, dokunma ile çalışan cihazlarda EUPHORIA simülasyon teknolojisini kullanan ile şimdiye denli gördüğün en inanılmaz karakteri karşına çıkaran ilk kez oyun.

Clumsy-Ninja1 Clumsy-Ninja2 Clumsy-Ninja3 Clumsy-Ninja4 Clumsy-Ninja5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle