Cep Uygulamalar

Çocuk Oyunları: Bebek Şekiller Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.012

   

Cocuk-oyunlari-bebek-sekiller1

Çocuk Oyunları: Bebek Şekiller Full Apk indir

Bebeğiniz yahut ufak çocuğunuz amacıyla eğlendirici ile sezgisel bir eşleme oyunu!
Bu biçim ile oyun içerisinde renkleri öğrenmek amacıyla destek olabilir. Öğrenme şekilleri asan ile eğlendirici ile çocuğunuzun fazlasıyla seveceksiniz!
Bir uygulamada 3 değişik eğitsel oyunlar:
– gerçek beraberinde şekiller futbol
– gerçek rakam seçin
– bütün biçim yakalamak!
Anlama renk ile biçim matematik ile bilimsel dili ile okuma, bütün müfredat alanlarında pekçok beceri öğrenmek amacıyla bir araçtır. Bir çocuk benzerlik ile renkler ile şekiller arasındaki farkları ayırt öğrendiğinde, o harf ile rakamları arasındaki farklılıkları tanımak gerekiyor özdeş becerileri kullanıyor.
program veren ana beceri şekilleri ayırt edilir. Bu çeşit kareler, üçgenler ile daireler ile bu poligon vb. başka şekiller, Eşkenar dörtgen, çiçek pike büyük çocuk ilgisini hatta hem yalınç şekiller, içerir.
Çocuğunuz 3 yahut 4 yaşında olduğu vakit, çocukların şekilleri öğrenmeye başlamak gerekmektedir. Onlar anaokulu hazırsınız vakit, çocuk, temel şekiller bulmak onları tanımak ile başka unsurları bir parçası ne şekilde tanımlamak amacıyla bekleniyor. Değil şahane, lakin katiyen tanınabilir – hem de şekiller çizmek edebilmek amacıyla beklenebilir. Bizim program kartları beraberinde şekiller baresinde açıklama almak amacıyla çocuğunuzu özendirme ile destek olmak amacıyla asan yolu olduğunu.
Şekiller öğrenmek çocuğunuzun harfleri belirlemek ile yazma ile bundan sonra sonra okuma beraberinde onlara destek kalacaktır. mesela, mektup daireler, üçgenler ile çizgiler oluşur – B, D, G, P, Q yahut K, V ile W yer alan bir üçgen parçalar halkaları düşünüyorum. Harfleri şekilleri sağlayan bir çocuğun okuma becerilerini geliştirmek amacıyla mühim, fazlasıyla mektup tanımak amacıyla destek olabilir.

Renkli en üst çözünürlüklü görüntüler, bebeğiniz amacıyla komik müzik ile beğeni bir sürü! Bu oyun bebek amacıyla ufak bir serüven. Ona biçim öğrenir, ana-babasına gösterir izin.
Oyun Anaokulu ile Kreş seviyesi amacıyla uygundur.
bizler çocuk yardımı olmaksızın oynayabilir hangi, yalınç komik, lakin fazlasıyla çekici ile addicting oyun oluşturmak amacıyla çalışıyoruz.
Bu program tablet ile telefonlar amacıyla iyidir.
Merry Christmas ile yepyeni Yılınız mübarek Olsun! Santa Lütfen Çocuk hayalleri hakikat yapalım
Çocuklarınızla oynayın ile eğlendirici ile 🙂 beraber gülmek
Bizim oyun geliştirmeye destek olabilir herkese teşekkür ederiz.
Bizler her daim geri bildirim, yorum ile önerilerinizi bekliyoruz. Entertainmentware@gmail.com bize çekinmeyin

Cocuk-oyunlari-bebek-sekiller2 Cocuk-oyunlari-bebek-sekiller3 Cocuk-oyunlari-bebek-sekiller4 Cocuk-oyunlari-bebek-sekiller5 Cocuk-oyunlari-bebek-sekiller6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle