Cep Uygulamalar

Çocuk Oyunları: Numaraları Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.173

   

Cocuk-oyunlari-numaralari1

Çocuk Oyunları: Numaraları Full Apk indir

Bebeğiniz yahut ufak çocuğunuz amacıyla eğlendirici ile sezgisel bir eşleme oyunu !
Çocuklar eğlendirici eğitsel oyun yoluyla dile sözlerle öğrenme numaraları keyfine varacaksınız. Numaraları öğrenme ile telaffuz asan ile eğlendirici ile çocuğunuzun fazlasıyla seveceksiniz !
Bir uygulamada 3 değişik eğitsel oyunlar :
– gerçek beraberinde numaraları maç
– gerçek sayısını seçin
– tamamı gerçek numaraları yakalamak !
Bir çocuk onlar değişli hangi sırayla , ne numaraları öğrenmek amacıyla ile o anaokulu başlamadan eski şunları yazmak ne şekilde başlamalıdır . O mektep eskisi ulaştığı vakit onları aşina olması planlandı böylelikle o bir yaşında olduğunda numaraları , çocuğun maruz başlatın. Çocuğun günlük faaliyetleri içine numaraları entegre ile olabilir olduğunca eğlendirici şeklinde öğrenme yapmak . Veliler ile mektep eskisi öğretmenler numaraları odaklanmak,çocuk, anaokulu başlar vakit dokuz beraberinde sıfır numara tanıma ile yazma rahat olmalıdır .
Yaş 2 ila 3 yılda , genelde gelişmekte olan çocuklar keşfetmek ile sayma anlamaya başlıyor icra eden , onlar oynarken ‘ saymak ‘ amacıyla adet kelimeleri kullanmaya başlar. 4 yaş şeklinde, pek çok çocuk vb. sorulara yanıt verebilir ‘ kaç ? ‘ ile ‘ ver ….. ‘ 10 denli sayılar amacıyla sorular. Onlar ‘ bundan sonra aşırı ‘ veya fazla olmayan sayıda amacıyla ‘ bundan sonra fazla olmayan ‘ anlıyorum, lakin henüz hep ‘ sonraki ‘ numara ‘ bir bundan sonra ‘ temsil ettiği ,sayı yöntemi , yanı sıra doğasını anlamak yok .
Ebeveynler günlük yaşamda sayı kullanır çocuklarının dikkatini çekmek ile sayma ile ölçü öğretmek oyunlarda şunları yapmaya özendirme edilmelidir . Çocukluktan başlayarak çocuklar süratli toplama ile çıkarma ile başka matematiksel işlemleri öğreneceksiniz . Matematik komik olduğunu çocuklarınız gösterin !
Oyun yoluyla temel matematik becerilerini geliştirmek ise oyunun başından itibaren matematik eğlendirici öğrenme yapar .
Bizim program bakmak amacıyla çocuk amacıyla eğlendirici renkli görüntüler kullanır . Resimlerin sayesinde keşif eğitim bir çocuğun dikkatini çekecektir ışıldayan ses adet şeklinde numaralarını gösterir . Bir çocuk adedi vb. gözüken ne maruz kaldığında , bunu bundan sonra sonra adet kavramını anlamak amacıyla bundan sonra asan kalacaktır .
Renkli en üst çözünürlüklü görüntüler , bebeğiniz amacıyla komik müzik ile beğeni bir sürü! Bu oyun bebek amacıyla ufak bir serüven . Ona numaraları öğrenir , ana-babasına gösterir izin .
Oyun Anaokulu ile Kreş seviyesi amacıyla uygundur .
Bu program tablet ile telefonlar amacıyla iyidir. Bundan sonra aşırı dilde gerekiyorsa o fındık , İngilizce yalnızca – bize ulaşın !
Merry Christmas ile yepyeni Yılınız mübarek Olsun! Santa Lütfen Çocuk hayalleri hakikat yapalım
Çocuklarınızla oynayın ile eğlendirici ile 🙂 beraber gülmek
Bizim oyun geliştirmeye destek olabilir herkese teşekkür ederiz.
Bizler her daim geri bildirim, yorum ile önerilerinizi bekliyoruz . Entertainmentware@gmail.com bize çekinmeyin

Cocuk-oyunlari-numaralari2 Cocuk-oyunlari-numaralari3 Cocuk-oyunlari-numaralari4 Cocuk-oyunlari-numaralari5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle