Cep Uygulamalar

Çocuklar için Öğrenme Şekiller Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 28 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 958

   

Cocuklar-icin-Ogrenme-Sekiller

Çocuklar için Öğrenme Şekiller Oyunu Full Apk indir

Öğrenme Şekilleri” ufak çocuklar amacıyla bir eğitim oyunudur. Renk ile A portal dünyayı şekillendirmeye, program eğlendirici bir biçimde çocuğunuzun açıklama ile becerileri oluşturmak amacıyla destek olabilir. Genç oyuncu değişik şekiller arasındaki fark ile hakikat hayatta bu malumatı tatbik etmek amacıyla verilecektir.
Özellikleri ile Oyun Avantajları:
– biçim bulmaca oyunu daire, eşkenar dörtgen, kare, dikdörtgen, oval, altıgen, üçgen, birlikte yürek, ayak izi ile çiçek şekilleri de dahil olmak amacıyla yedi değişik rakamlar sunuyor.
– ışıldayan ile komik resimler çocuklar amacıyla öğrenme asan biçim temin edecek. hep nesnenin adı açık ile seçik telaffuz edilir.
– Oyun etkenlik üç tip verilir: Bir girift nesnesi genelde yalınç bölümden oluşur ne şekilde icra eden çocuklar amacıyla günlük ömür maddeleri, malumatı pekiştirmek amacıyla bir biçim değiştiren ile müthiş biçim bulmaca, öğrenme şekilleri.
– Oyunun sezgisel arayüzü dahi anaokulu çağındaki çocuklar amacıyla beraberinde başa çıkmak amacıyla kolaylaştırır.
Ne şekilde oynanır:
– Şekiller öğrenin.İlk simgesi kaktüsler beraberinde büyümüş bir ıssız araziye gencecik kaşif açar. Şekiller ile hep temsil günlük hayattan üç nesneler arasında geçiş yapmak amacıyla ekranın yüksek kısmında oklarına basın.
– Bilginizi geliştirin.İkinci kapı tropikal göl kıyısına maceracılar ile velileri getiriyor.Görev eşleşen kesiklere kartları kayması şekillendirmektir.
– Yürümeye başlayan plaka yanlış bir biçim kareye sopa gitmiyor vb. bir vuruş Muff olabilir olmayacaktır.Çocuğun sağ kesme içerisindeki parça sığacak biçimde yönetir, cihazı titrer. yapılmış olan üç tane, değerlendiren bir sözcük bundan sonra aşırı program beraberinde başarısı üstüne inşa özendirme, duyulur.
– Şekillerin bilgisini güçlendirmek amacıyla bulmaca oyna.Üçüncü portal üstünden gidiş üstüne, gencecik oyuncu eğlendirici bir biçim oluşturucu oyun oynamak amacıyla, altın ile köpüklü, kumlu çimerlikte özlerini bulur.Ünlü tangram bulmaca benzeyen beş bilmeceler bu yerde temsil edilir. Bunların arasında: köknar üç frogling, ev, loco tren ile dikuçar.
– Çocuk resmin içerisinde yerlerine farklı biçimli elemanları sürüklemek zorundadır. şayet ilk kez blok bulmaca beraberinde başa sonra, bir sonraki çocukta alaka ile merak sevkeder ki, vardır.
Şekiller öğrenme, biçim buster, biçim tren yahut hayvan biçim bulmaca vb. çocuk oyunları son aşama bağışlamak mümkün. bütün bunların en iyi özellikleri ile avantajları serüven ile eğlence dolu bir şekiller bebek mektep eskisi oyun uygulamasıdır “Öğrenme Şekilleri” araya getirilmiştir. Çocuklar amacıyla bulmaca oyunları oynamak biçim dizayn kavramını anlamak temin edecek ile aynı anda harfleri ile numaraları ansımak amacıyla lazım olan temel figürleri, ayırt öğretecektir.
bundan sonra iyi bebek eğitim amacıyla Kurbağa ile sürüngenler vb. – bizler oyun içerisinde değişik unsurları beraberinde çocuklar amacıyla öğrenme oyunları yapmaya çalışıyoruz. Bu oyun 2 yıllık ile 3 yaşında çocuklar amacıyla rakam, adet, sayılar ile renk öğrenme amacıyla iyi bir anaokulu oyunlar listesinde alan bulabilirsiniz. Bu oyalama ile mektep eskisi çocuklar amacıyla mutluluk ile aydınlanma bir teaser işaret etmek amacıyla bir gösteri vakti. lisan amacıyla bağlam tutma yaşam boyu benzerlik için
Altı dilde telaffuz biçim ile maddelerin adlarını mektepte lisan çalışmaya sürek etmek isteyenler amacıyla ayrıcalıklı kullanımı yaparken sürükle-ve-bırakarak unsurlarına dayalı interaktif biçim kırpma etkinliği, ince motor becerilerini geliştirmeye destek kalacaktır.Şekil ile renk çeşitliliği, yumuşak müzik, titreşim ile tezahüratlar sayede, çocuk kahkaha ile beğeni beraberinde bütün eğitim süreci alacaktır. Bizim en iyi biçim oyunları yardımı beraberinde çocuğunuzun öğrenme sevgisini geliştirin!

Cocuklar-icin-Ogrenme-Sekiller1 Cocuklar-icin-Ogrenme-Sekiller2 Cocuklar-icin-Ogrenme-Sekiller3 Cocuklar-icin-Ogrenme-Sekiller4 Cocuklar-icin-Ogrenme-Sekiller5


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle