Cep Uygulamalar

Coğrafya Yarışması Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 28 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 736

   

Cografya-Yarismasi-Oyunu

Coğrafya Yarışması Oyunu Full Apk indir

Çocuklar ile yetişkinler amacıyla en iyi eğitsel oyun! şayet mektep eskisi, yetişkin veya yaşlılar amacıyla ideal bir coğrafya oyunu arıyorsanız, bundan sonra aşırı sorgulama! İndir ‘Coğrafya yarışı Oyunu’ ile anında coğrafya bilginizi deneme! Coğrafya sınavı amacıyla hazır olun veya yalnızca çocuklar beraberinde eğlenmek, bu imtihan programı coğrafyacıların herkes amacıyla şahane ile coğrafi hayranları sınavlar! Gezegenimizin evren ülkeleri ile bayrakları, nehirler, dağlar ile başka coğrafi özellikleri coğrafya soruları yanıtlayın!
– 4 değişik Oyun Modu – 10 sual, 25 sual, 50 sual ile 5 Hatalar dışa!
– A,B,C yahut D arasında gerçek cevabı seçin!
– Hızlı soruları yanıtlayın ile en üst dereceleri almak amacıyla yanlış yanıt veren kaçının!
– 2000’den aşırı skor değerinde soru yanıt ile Skandal skor Booster olsun!
– 5 Hatalar – Sonsuz Modu! – şayet 5 yanlış yanıt seçene denli Sizin oyun sürer!
– Puanınızı ile başarıları paylaşmak amacıyla Facebook beraberinde giriş yapmalısınız!
Parasız oyunlar! Piyasada çocuklar ile yetişkinler amacıyla en iyi jeo oyunu! Bu eğlendirici ile eğitici imtihan trivia test etmek ile evren gezegeni hakkında gerçekleri bulmak ne denli iyi bakın! Onları ön açıklama kazanmak ile mektepte coğrafya derslerinde bundan sonra iyi olmak amacıyla bundan sonra asan kalacaktır destek mümkün, zira bu entresan fotoğraf yarışı mektep eskisi çocuklar amacıyla mükemmel .
evren haritası sizlere dünyanın ülkelerin birlikte il / devlet, anapara ile büyük şehirlerde öğrenmenize destek olmak amacıyla tasarlanmıştır sınavlar. (mesela, göl, nehir ile dağlar vb. fiziksel özellikleri beraber gelecek.) Tekrarlama böylelikle bu sık sık sınavlar yok, bellek güçlendirir.
Resimleri takip etmek ile bayrakları, ülke sınırları ile meşhur anıtlar tanımak! hep evren ülkenin resmi dili kestirme! Oyun kodağınız ile arkadaşlarınızla ‘Coğrafya yarışı Oyunu’ ile hayatınızın vakit var!
yalınç soruları yanıtlayarak coğrafya trivia bilginizi hakimiyet edebilirsiniz ! Yapmanız ihtiyaç olan tek şey bu mevzuda ülkenin ismini kestirme olduğunu! Coğrafya soruları ek şeklinde, aynı anda milli bayraklar yahut ülke sınırlarının görüntüleri takip etmek ile gerçek yanıt seçebilirsiniz!
asla evren coğrafyası üstünde iyi açıklama yarışı! ayrıcalıklı bütün erkek ile kızlar, çocuklar ile bulmaca oyunları, zeka ile başka zeka oyunları hoşuma gidiyor yetişkinler amacıyla! Eğerdünya haritası, ülke, büyük şehirlerde ile başka coğrafi özellikleri ne denli iyi hakimiyet edebilirsiniz! Coğrafi bilginizi geliştirin ile Android TM amacıyla bu eğlendirici quizz programı beraberinde yepyeni bir jeo trivia öğrenin!
Dünyanın hep yerinden görülecek belirleyerek evren coğrafyası ne denli iyi deneme edebilirsiniz! şayet evren çapında kullanılan resmi lisan ne denli iyi görmek ile yepyeni edindikleri açıklama beraberinde arkadaşlarınızı etkilemek! açıklama yarışı oyunları yepyeni şeyler öğrenmek amacıyla en iyi yoldur, ile hep şeyden eski son aşama eğlendirici! hep yerde, her daim, arkadaşlarınızla oynayabilir ile arkadaşlarınıza fazlasıyla yepyeni bir şeyler öğrenmek gerçekleştirebilirsiniz!
Bir coğrafya harita yarışı ile ABD coğrafya bilginizi, Avrupa coğrafyası, umumi şeklinde küresel coğrafya hakimiyet vedünya haritası ne denli bilindik görmek alın! şayet evren ile bunların sınırları baresinde bütün ülkelerin biliyorum? Şayet evdeki bütün başkentlerde biliyorum? açıkçası bütün milli bayrakları, resmi lisan ile yerler ile anıtlar evren çapında biliyor mu? Bu serin imtihan programı alın ile saat amacıyla eğlendirici öğrenme var!
şayet imtihan oyunlar ile coğrafya sınavlar oynamayı hoşuma gidiyor, bu app seveceksiniz! Sen, arkanıza yaslanın, rahatlayın ile yepyeni şeyler öğrenme tadını çıkarabilirsiniz! Bu, kitap yahut başka eğitim yardımlarından öğrenmek amacıyla bu quiz oyunu beraberinde açıkçası eğlendirici öğrenme olması planlandı sıkıcı!
Coğrafya oyunları büyük eğlence mevcuttur ile fazlasıyla yararlıdır! Bu bedava uygulamayı indirin ile öğrenme tadını çıkarın!

Cografya-Yarismasi-Oyunu1 Cografya-Yarismasi-Oyunu2 Cografya-Yarismasi-Oyunu3

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle