Cep Uygulamalar

Contract Killer: Sniper Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 15 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 798

   

CONTRACT-KiLLER-SNiPER

Contract Killer: Sniper Full Apk indir

Sen güvenli bölümleri sızmak ile en üst profilli hedefleri ortadan kaldırmak amacıyla işe bir usta suikastçı mevcuttur. Ölümcül grev gerçekleştirin ile tek kuralı uygulayın: kontrat izzeti nefis.

Düşman bir mafya ortadan kaldırmak, bütün üsleri yok etmek yahut en mühim tek bir amaç çıkar. Sonraki amacımız sizlere kalmış.

Eşsiz gol beraberinde 250 misyonlar ile kampanyalar üstüne almak. Uzun menzilli hedefler üstünden yatırılan ölçü, taarrruz düşman üsleri kafa, iyi yerleştirilmiş çekim beraberinde onları alt taraf çekmek yahut kimliğinizi taviz vermeden düşman hatları sızmak.

Zulandakileri muhafaza etmek amacıyla silah ile temel müdafaa yükseltin. Keskin nişancı tüfekleri, taarrruz tüfekleri, ağır silahlar, tesla silahlar, roketatar, atma bıçak, med kitleri, zırh ile bundan sonra fazlasını yükleyin.

Assault başka oyuncuların bazlar, kaynaklarını çalmak, ile PvP tartışmasız şampiyonu olmak.

Misyonu vasıtasıyla yolunu seçin ile sizin yararınıza kapağı kullanın. Nöbetçi silahlar devre dışı patlayıcı patlarsa maddeleri ile gelen ateşi önlemek.

Gelecek bir yerden görünmeyen taşımak ile yepyeni beynelminel sözleşmeler almak. Bu nihai küresel suikastçı olmaya sizlere kalmış. Sürükleyici tablet oyun!

CONTRACT-KiLLER-SNiPER1 CONTRACT-KiLLER-SNiPER2 CONTRACT-KiLLER-SNiPER3 CONTRACT-KiLLER-SNiPER4 CONTRACT-KiLLER-SNiPER5 CONTRACT-KiLLER-SNiPER6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle