Cep Uygulamalar

Crusaders Quest Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 22 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 928

   

Crusaders-Quest

Crusaders Quest Full Apk indir

Maç yepyeni epik hareketli RPG yengi amacıyla yol futbol, Haçlılar hizmet! Toplayın ile 200 kahramanlar üstünde hakimiyet, bulmaca eşleşen hakiki zamanlı yapmak, ile şer güçlerin düşmeden eski bir epik serüven canavarlar malubiyet dalgaları gezegeni kurtarmak amacıyla!

Davete Yanıt Ver
yalnızca sen ile 16-bit Haçlılar sizin hırpani türküm yolculuk karadan esrarlı cadının karanlığı püskürtmek amacıyla bizzat ayrıcalıklı güçleri Tanrıçalar kaydetmek ile kilidini gerçekleştirebilirsiniz. Tanrıçalar bulmak amacıyla okyanus dalgaları içinde, ile bir volkanın kalbine, yanan çölde, kalın ormanda yolculuk.
Eşleştirme Bulmaca Battles
hakikat zamanlı ile süratli tempolu bulmaca savaşım! süratli düşmanlar kırıp amacıyla kahramanlar ‘beceri blokları futbol. Yaptığınız bundan sonra aşırı eşleşme, bundan sonra yıkıcı senin taarruzlar olması planlandı. Archer’ın Yangın Yağmur veya Paladin dünyayı sarsan Kutsal Hammer vb. karakter ezilet ayrıcalıklı hareketleri taktim etmek amacıyla enerji ölçer doldurun!
Final Breath amacıyla savaşım
Senin kahraman güçlendirilmesi sonra, dünyaya karşı kuvvetini denemek amacıyla destansı PVP savaşlar içine götürün! Toplamak amacıyla 200’den aşırı kahramanlar beraberinde, savaşa alabilir Haçlı kombinasyonları hiçbir sınırı yoktur! Kazanan combo bulun ile küresel PVP afiş yüksek sıralara tırmanmaya.
Tanrıçaları Bul
alemde canavar delilik merkezini bulun. şayet kötülük beraberinde epik savaşta bundan sonra aşırı Tanrıçalar kurtarmak vb. element efsun izi izleyin. şayet azgın hayvanlar dışa süpürme ile dünyadan yaban yolsuzluk silin vb. kutsal Tanrıçalar beraberinde ekip.

Acemi Klasik Zindan-Tarayıcılar
6 eşsiz sınıfları oynayın ile pikselli savaş bizzat güçleri beraberinde 200’ün üstünde eşsiz kahramanlar, hep işe. Gücü amacıyla avcı seçin, sihirli enerji sihirbaz, duygu amacıyla avcı, hız, şifa amacıyla rahip, veya kutsal kudret amacıyla şövalye çarpıcı amacıyla okçu!

Crusaders-Quest1 Crusaders-Quest2 Crusaders-Quest3 Crusaders-Quest4 Crusaders-Quest5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle