Cep Uygulamalar

CSR Racing Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 17 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 903

   

CSR-Racing

CSR Racing Apk indir

Bu oyunun adı CSR Racing. 85’in üstünde lisanslı aracı, muhteşem grafikleri, bağımlılık yapan oyun dizaynı ile çetin online PvP rekabetiyle şehrin sokaklarındaki en müthiş kalkış yarışı.
zamanın yoksa süratli yarışma oyna veya vaktim var diyorsan büyük yarışma turuna katılıp liderlik tablolarının zirvelerine tırman.
Ferrari, McLaren, Bugatti, Aston Martin, Hennessey ile Koenigsegg vb. dünyanın en prestijli araç üreticilerine değişli 85’İN ÜZERİNDE LİSANSLI araç İLE YARIŞ
fazlasıyla OYUNCULU MODDA YARIŞ – yepyeni ayrıcalıklı arabalar kazanmak ile global liderlik tablosunun en üzerinde alan almak amacıyla en iyi CSR oyuncularına karşı online yarışma!
evren TURUYLA! aşama 5’i tamamla ile yepyeni beynelminel çetelerin hepsiyle yarışma. İtalya imzasını taşıyan FERRARI’leri olan İtalyan çetesiyle işe başla ile fevkalade Ferrari LaFerrari’yi kazan. anında Avrupa’nın en iyileriyle yarışıp BUGATTI VEYRON GRAND SPORT VITESSE’yi kazan. yepyeni çeteler pek yakında!
ÇETELERİ YEN ile şehrin hakimi sen ol. Konuştukları saçmalıklara kulak asma. hep bir elebaşını yen ile sokakların yepyeni kralı ol.
Motor kuvvetini YÜKSELT, yolu bundan sonra iyi kavrayan lastikleri tak ile çeyrek mil performansında saniyenin onda birisi farklar yaratmak amacıyla yüklerinden kurtul.
ayrıcalıklı imal uygun boyalarla, plakalarla ile desenlerle arabalarını ÖZELLEŞTİR ile yarışma kazançlarını arttır.

CSR-Racing1 CSR-Racing2 CSR-Racing3 CSR-Racing4 CSR-Racing5

 
Şifre: 123 Giriniz.
CSR Racing Apk indir1 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle