Cep Uygulamalar

Cymera – Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici Apk indir

Kategori : Android Fotoğrafçılık Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 24 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 4.431

   

Cymera-Kamera-ve-Fotoğraf-Duzenleyici

Cymera – Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici Apk indir

Cymera – Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici uygulaması dereceye girebileceğiniz şekilde fotoğraflar çekmenizi ve fotoğraflar oluşturmanız için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygulamadır. Cymera – Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici ‘de birçok çekim modu bulunmaktadır. Filtre ve güzellik efektleri özenle seçilmiştir ve yüz tanıma teknolojisi ile ilişkili olarak çalışmaktadır. Harika süslemeler ve kolaj seçenekleri de cabası.

Cymera – Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici uygulaması kamera özellikleri arasında; titreme sensörü, zamanlayıcı, kendi portre fotoğrafını çekme, dokunmatik çekim modları vs. bulunmaktadır.

Cymera – Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici uygulamasında 20’nin üzerinde filtre, ışık dengesi sağlayıcı, 20’nin üzerinde çerçeve çeşitleri ile fotoğraflarınızda farkı hissedeceksiniz.

Cymera – Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici kolaj oluşturarak kendi hikayenizi anlatabilirsiniz. Kolaj işleminde arka plan seçimi de yapılabilmektedir.

Cymera – Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici fotoğraf kesme, fotoğraf kırpma, otomatik hizzalama, parlaklık ve kontrast gibi ayarlar yapılabilmektedir.

Cymera uygulamasını anlatmaya çalıştık faydalı olması dileğiyle.

Cymera-Kamera-ve-Fotoğraf-Duzenleyici1 Cymera-Kamera-ve-Fotoğraf-Duzenleyici2 Cymera-Kamera-ve-Fotoğraf-Duzenleyici3 Cymera-Kamera-ve-Fotoğraf-Duzenleyici4 Cymera-Kamera-ve-Fotoğraf-Duzenleyici5 Cymera-Kamera-ve-Fotoğraf-Duzenleyici6 Cymera-Kamera-ve-Fotoğraf-Duzenleyici7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle