Cep Uygulamalar

Dans Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 30 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 2.055

   

Dans-Canli-Duvar-Kagidi1

Dans Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

şayet açıkçası ♥”Dans capcanlı Duvar Kağıdı”♥ sizin amacıyla en iyi duvar kağıdı,, dans açıkçası bir dans partisi hoşuma gidiyor, sen ritim anlıyorsunuz amacıyla hoşuma gidiyor. Müzik açın ile sallayın! Bu ritim taşımak ile böylelikle bu bedava program motivasyon mümkün sağlayabilirsiniz tanıyan en üst vakti! onu dokunun vakit masaüstünüzde dışa haşhaş müzik notaları, kulaklık ile hoparlör beraberinde, insanların dans hoş HD görüntüler parti makyaj! Müzik ile dans vb., bu telefon veya tablet amacıyla en iyi capcanlı duvar kağıdı. bedava şeklinde bu uygulamayı indirin ile bu “dans hareketleri” Güne değişecek!
♥ değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
görünüm modunda ile ev görüntü geçiş hep ikisi amacıyla ♥ tam katkı!
Bu cep telefonu amacıyla ideal bir capcanlı duvar kağıdı. Ekranda dokunduğunuzda, yepyeni müzik notaları, kulaklık veya hoparlör gözüken gerisi stilleri beş türü mevcuttur – değişik resimler! süratli, olağan, asta: yüzen maddelerin hız üç tip de mevcuttur!
♥”Dans capcanlı Duvar Kağıdı”♥ bir dans içine telefonu açar. dışa haşhaş müzik notaları ile hoparlörler beraberinde eğlendirici gerisi resimleri neşelendirmek ile gününüzü bundan sonra ışıldayan duruma getirecek. bedava şeklinde bütün bu mümkün, yalnızca bu “dans resimleri” indirebilirsiniz en iyileri olduğunu biliyoruz.
Android amacıyla Bu bedava program güzelliği ile sadeliği beraberinde gözlerinizi kamaştıracak. Bu aksiyon duvar kağıdı mükemmel renk ile ayarları tasvir edilir. anında indirin ile bu gerisi duvar kağıtları HD sizin mümkün. hep gün bir partiye özünüzü atın.
Dans adımları izleyin, gevşek kesme ile eğlenebilir, bundan sonra iyi bir hassasiyet sonra dans pistinde bir tane var. Dans büyük olduğundan, dans amacıyla doğmuş sanki düştü mümkün!Dans kraliçe yahut kral olun ile bir yaşam boyu parti var.
bütün negatif güç kurtulmak, vücudunuzun yoğun ile hoş biçim, ile artı eğlenin. En entresan birisi, ile aynı anda, fiziksel egzersiz en etkin türlerinden birtanesidir. Kilo ile vücut sıkılaştırma birlikte, aynı anda fazlasıyla mühim hoş bir vücut duruşu olsun. Dansları fazlasıyla sayıda türleri mevcuttur. Bale, oryantal dans, sokak dans yahut salsa dans, tamamı böylelikle kabiliyet ile karakter elverişli olanı almak mükemmel.
yepyeni duvar kağıtları yalnızca bir dokunuş. Eğlenin ile bu android capcanlı duvar kağıtları beraberinde özünüzü tadını çıkarın! , yalnızca sahiptir olmak yüklemek etrafında en iyi duvar kağıdı olduğu amacıyla indirmeyin. Bu keyifli ile hoş arka duvar kağıtları HD sizin yapmak ile pişman olmayacaksınız.
Bir dans mektebi gerekmez, ile yapmanız ihtiyaç olan bütün bu dans görüntüleri yüklemek ile gevşek izin vermektir dans pis dans veya mola talep ederseniz, herkes gıpta edecek ile alaka odağı kalacaktır.
yalnızca kimse izliyor sanki dans ile tatlı yaşam ne denli göreceksiniz! bedava ile eğlendirici yolculuk başlar indirin ♥”Dans capcanlı Duvar Kağıdı”♥!

Dans-Canli-Duvar-Kagidi2 Dans-Canli-Duvar-Kagidi3 Dans-Canli-Duvar-Kagidi4 Dans-Canli-Duvar-Kagidi5 Dans-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle