Cep Uygulamalar

Dans Hırıltı Kedi Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 31 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.161

   

Dans-hirilti-kedi1

Dans Hırıltı Kedi Full Apk indir

Dans ile komik kedi mırıltılarını duyabileceğimiz beraberinde bedava capcanlı duvar kağıdı ile programı. ne şekilde kullanılır : izle tanıtım sürümü video.
Ne şekilde kullanılır :
Uygulamasını açın, telefon türü için grafik yüklemek amacıyla” yükle ” butonuna tıklayın. şayet ekranda bir dans kedi beraberinde bir duvar kağıdı yapmak istiyorsanız dosyaları indirdikten sonra, “Set duvar kağıdı ” üstüne tıklayın. Duvar kağıdı ayarlarında kedi de yay – kravat, kravat, eşarp amacıyla 9 sevimli şapka seçebilirsiniz. Yavru kedi burun ile kulakları hareket ile komik dilini gösterir. Dans ile hırıltı kedi ile bir duvar kağıdı şeklinde seçme işlemi amacıyla iki geçmişleri var. Dans kedi ile duvar cihazın ekranında, kedinin karnına çift tıklama ayarlandığında. Bir program açılacaktır – şimdi kedi beraberinde oynayabilirsiniz.
Eğer duvar kağıdı ayarlamak istemiyorsanız, uygulamanın açılması üzerine dans kedi beraberinde oynayabilirsiniz.
ne şekilde kedi hırıltı, dans beraberinde oynamak amacıyla :
Kedinin kafasını dokunun ile konuşmasına başlar. Konuşan kedi komik ses ona söylediklerini hep şeyi tekrarlar. şayet inmek edinin arka, kedi gözlerini ile purrs şaşı kalacaktır vakit. Konuşan kedi yalnızca vakit inme bunu purrs.
Eğer kedinin karın dokunduğunuzda,kedi miyav olması planlandı. Kedi sırtında yatarken, onun karın inme, o mırıltısı kalacaktır.
Tambur üzerindekedi komik oyun.
Komik kedi disko müzik ile şahane Hawaian müziğin ritmine dans!
Yavru klavyede dans müzik de mükemmel.
Dans kedi de burnunu ile kulaklarını hareket ederler ile gözlerini yanıp söner.
Dans etkisi, bunun yerine bize olumsuz yorum veren hırıltı kedi, herhangi bir mesele vaziyetinde, bize bir e – posta göndermek ile kısaca sorunu gözden geçirin. Bu bize app sonraki güncellemeler de onu deşifre etmek amacıyla destek kalacaktır.
Dans, hırıltı kedi bedava ama duvar kağıdı ile app içerisindeki ortamlarda tanıtım içerir. tanıtım geliri bize yepyeni çekici duvar kağıtları ile programları oluşturmak amacıyla destek kalacaktır. bütün izinleri tanıtım amacıyla yalnızca lazım ile güvenilir satıcıları tarafından desteklenmektedir.

Dans-hirilti-kedi2 Dans-hirilti-kedi3 Dans-hirilti-kedi4 Dans-hirilti-kedi5 Dans-hirilti-kedi6 Dans-hirilti-kedi7 Dans-hirilti-kedi8 Dans-hirilti-kedi9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle