Cep Uygulamalar

Deniz Balığı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 31 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.342

   

Deniz-Baligi-Duvar-Kagidi1

Deniz Balığı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Sen akvaryumda hoş ufak balık yüzme takip etmek ister? bizler bundan sonra iyi bir şey var! Deniz Balığı Duvar Kağıdı masmavi sularda yüzen renkli balık türleri oluşur. Bu hoş ile sakinleştirici capcanlı gerisi indirin ile gözlerinizi akvaryum balığı izlerken ile başka türler mavi su nazikçe her daim aksiyon rahatlayın!
– Android amacıyla ideal capcanlı duvar kağıdı!
– şayet ekranda dokunun vakit, yepyeni bir deniz hayvanları görünür!
– gerisi stilleri Beş türleri – değişik okyanus resimler!
– Yüzen maddelerin hız üç tip: asta, olağan, süratli!
– Peyzaj modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı!
– Bu animasyonlu gerisi seçin ile pişman olmayacaksınız!
indirme yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
hoş resimler ile bakmak amacıyla bir beğeni mevcuttur capcanlı renkler, yaygın bir yelpazede doludur şeklinde Deniz Balığı Duvar Kağıdı telefonunuzun görüntü amacıyla hoş bir bezemleme olduğunu.
Bildiğiniz vb., deniz canlıları ile başka hayvanlar dahi içinde, suyun bütün değişik yerlerinde evlerine yapmak yahut deniz tabanı. “Deniz balığı” mercan kayalıkları yahut yüzeye yakın yakın, deniz katta yaşıyor.
Okyanuslar evren yüzeyinin üçte ikisinden fazlasını kapsayacak, ile fazlasıyla derin. Onlar da hayvanlar amacıyla besin, evleri ile güvence temin edecek bitkiler, bir sürü beraberinde doldurulur. Onlar su vücutlarının yüzüne solungaçlarının oksijen soluk. Onlar soluk yahut su dışında yaşayamaz. Bunların çoğu ufak ölçekli yerine deri beraberinde kaplıdır. Onlar palet ile çevresinde yüzmek amacıyla bir kuyruk kullanabilirsiniz. bizzat karakteristik özelliklerinden bazıları gözleri iri, yarı şeffaf gövde ile büyük, hançer vb. dişleri mevcuttur. genelde bizzat ışık üretirler. yepyeni Deniz Balığı Duvar Kağıdı izlemenin tadını çıkarın!
Aralarında Balinalar ile yunuslar, deniz canlıları ile memeliler mevcuttur. Bu hayvanlar, akciğerler, sıcakkanlı, bebekler (onlar yumurtalarını yok) ile hemşire bebekleri capcanlı doğururlar, lakin onlar tuzlu su yerine çoğu memeliler vb. karada yaşıyor. Köpekbalıkları deniz memelileri fazlasıyla benziyorsun, lakin onlar değil ile onlar kemikler yok. Bunların iskeletleri kıkırdak yerine kemik oluşur. Mürekkep balığı hemen çevresi beraberinde ahenk amacıyla onların deri renkleri ile desenleri değiştirmek amacıyla şaşırtıcı yeteneğine sahiptir eşsiz yaratıklar mevcuttur.

Deniz-Baligi-Duvar-Kagidi2 Deniz-Baligi-Duvar-Kagidi3 Deniz-Baligi-Duvar-Kagidi4 Deniz-Baligi-Duvar-Kagidi5 Deniz-Baligi-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle