Cep Uygulamalar

Diksiyon Çalışmaları Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.562

   

Diksiyon-Calismalari1

Diksiyon Çalışmaları Full Apk indir

Diksiyonu söyle tanımlayabiliriz: laf söylerken hassasiyet ile zihniyetleri gerçek üslubuna elverişli şeklinde anlatmak amacıyla sesin uyumunu söylenişini, kelime hecelerinin uzunluğu kısalığı ile vurguları bakımından doğruluğu; jesti mimiği takınılacak tavırları yerinde ile hoş kullanım sanatıdır. Gerçek bir diksiyon amacıyla lazım iki temel şart mevcuttur.
Birincisi: ses aletini gerçek değerlendirmek. açıklayacak olursak konuşma amacıyla yeteri denli havayı ses yollarını kasmadan içeri almak, gereğinden aşırı beket kullanmamak beketleri gerçek yerde gerektiği vb. değerlendirmek ile sesi duyulur ile net bir duruma getirmek.
İkincisi: laf söylerken konuştuğumuz dili muntazam ile gerçek söylemek amacıyla düzeltmeye çalışmak ile mimiği jesti, tavrı destek şeklinde değerlendirmek.
Bu uygulamada, iyi bir diksiyona sahiptir olmak amacıyla ihtiyaç olan çalışmaları bulacaksınız. hep bir egzersizi sıkılana denli gerçekleştirebilirsiniz.(1-2 dakika arası idealdir.) Diksiyonunuzda ki değişimleri özünüz fark edemeyebilirsiniz. Çalışmalara sabırla sürek edip sesini kaydeder iseniz, diksiyonunuzun ilk kez çalışmalardan itibaren düzeldiğini göreceksiniz. Uygulamada soluk, lisan, dudak, çene, yanak egzersizleri, ile diksiyonunuza büyük destek sağlaması söz konusu tekerlemeler vardır. İstenen izinler, videoları izleyebilmeniz içindir.
Not: Diksiyon ile egzersizler Anadolu Üniversitesi eğitim materyallerinden alıntıdır.
Etiketler : diksiyon, tekerleme, kekeme, şahsi gelişim, okuma, hoş konuşma, ses, hatip, hitap, soluk, iş, kitap, egzersiz

Diksiyon-Calismalari2 Diksiyon-Calismalari3 Diksiyon-Calismalari4 Diksiyon-Calismalari5 Diksiyon-Calismalari6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle