Cep Uygulamalar

Disko Topu Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 31 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.632

   

Disko-Topu-Canli-Duvar-Kagidi1

Disko Topu Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Sizlere fazlasıyla disko topu iplik görmek istediği yana, bizler onu olabilir kıldı! Tadını çıkarın!
‘Disko Topu capcanlı Duvar Kağıdı’ ışıldayan ışıklar ile ışıltı beraberinde görüntü dekore edecek en yeni bir program! Bu serin renkli arka planlar indirin ile hakikat bir parti manyak olduğunu ispatlamak! gerisinde bir takım disko müziği çalmak ile masaüstünüzde bu ışıldayan top spin ile ışıltı izin! capcanlı atım ile ritim bu arka bundan sonra keyifli duruma getirecek! Beş renkli görüntülerden seçin ile ışık ile renk içerisinde kalmış bir dans pisti beraberinde hakikat bir gece kulübü içine telefon açmak takip etmek! Renkli daireler ile ışıltı parlayan ile ekranda köpüklü tadını çıkarın! Floresan ışıkları gerisinde farklılık ise tüm gece Şimdi bu bedava uygulamayı alın ile dans!
♥ değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
♥ Portre ile görünüm modunda hatta tam katkı!
yükle ‘Disko Topu capcanlı Duvar Kağıdı’ ile parti bu serin disko resimleri beraberinde her daim! Gecenin yıldızı olmak, yepyeni arka planlar beraberinde gece kulübü yürüyüş ile katta parti başlangıç! , DJ bu müziği en üst sesle çalmak – gece yaşamı mucizeler keşfedin! Parti ışıklar titreme ile ekranda dönmeye ise tüm gece yendi açmak ile dans! Bu kız ile erkek amacıyla şahane duvar kağıtları ile bütün gece ile dans kalan beğeni bütün bu insanlar amacıyla bizzat ayakları ziyan başlayana denli! Gece günün en iyi parçasıdır – sizin gece bir ışıltı beraberinde baharat ile bizzat güzgütop gelen parlaklık! Günlük yaşamın donukluk üstüne bir takım renk ışıklar döken!
mükemmel yansıtılmış topu yirmi sene eski parti vites en mühim parçası biriydi. Şimdi, telefonunuzun fazlasıyla ekranda bizzat güzgütop var edebiliyoruz! Bu aksiyon duvar kağıdı indirin ile masaüstünüzde renkli ışıklar farklılık izlerken hayatınızın vakit var! pekçok disko ışıkları içinde dans etmekte vb. hissedeceksiniz! Bu inanılmaz HD “arka plan” telefonunuzun görüntü güzelleştirmek ile bir dans pisti vb. görünmesi amacıyla ihtiyaç olan tek şey! Bu piyasadaki en iyi disko topu duvar kağıdı! anında alın ile pişman olmayacaksınız – büyü ile ışıltı bütün masaüstü üstünde olması planlandı!
Bu eşsiz ile büyüleyici capcanlı duvar kağıdı ile parti ekipman bu meşhur ürünü en iyi HD arka olması planlandı! Herkes yepyeni güzgütop ekranda ışıldayan parlayan kıskanç olması planlandı! Arkadaşlarınız ile kodağınızla bu eğlendirici program paylaş! Sizin amacıyla ne bekliyorsunuz? bundan sonra aşırı vakit kaybetmeyin ile şimdi akıllı en yeni tatlı bir manzara vermek yok! Bu yepyeni program beraberinde düş kırıklığına olmayacaktır – animasyonlu disko ışıkları soluk nefese bırakır!
‘Disko Topu capcanlı Duvar Kağıdı’ alın ile telefonunuzun ekranında ışıldayan bir takım ışıklar tadını çıkarın! Arkadaşlarınız ile kodağınızla bedava olan bu “canlı duvar kağıtları” paylaş! Herkes en iyi parti Djs müzik oynarken, bilhassa ışıldayan disko topu içinde, diskotek büyük bir vakit sahiptir seviyor! En iyi disko duvar kağıdı arıyorsanız, bundan sonra aşırı sorgulama – şu tapta Android™ amacıyla bu bedava program yüklemek ile en iyi duvar kağıdı arka bundan sonra iyi beraberinde görüntü dekore! Sizin gece hep bir disko topu ışıldayan ışık içerisinde kalmış bir disko gece mümkün!

Disko-Topu-Canli-Duvar-Kagidi2 Disko-Topu-Canli-Duvar-Kagidi3 Disko-Topu-Canli-Duvar-Kagidi4 Disko-Topu-Canli-Duvar-Kagidi5 Disko-Topu-Canli-Duvar-Kagidi6 Disko-Topu-Canli-Duvar-Kagidi7 Disko-Topu-Canli-Duvar-Kagidi8 Disko-Topu-Canli-Duvar-Kagidi9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle