Cep Uygulamalar

Diskosu Topu Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 31 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 6.816

   

Diskosu-Topu-Duvar-Kagidi1

Diskosu Topu Duvar Kağıdı Full Apk indir

Telefonunuza en iyi disko parti getir!
Diskosu Topu Duvar Kağıdı sizleri bekliyor edilmiştir ücretsiz bir program ! görüntü yanıp sönen ışıklar içerisinde kalmış bir disko kulüp haline dönecek! Stroboscope aklını uçuracak gerisi görüntüleri dünyasına atalım ! En sevdiğiniz dans kulübünün parlak ışıkları altında muhteşem boogie geceleri hatırlıyorum ile tadını çıkarın ! Bu piyasada en iyi disko topu duvar kağıdı sebep öğrenin ! Küçücük güzgüler bütün smart phone üstünde” gece ışığı ” yansıtan müddet dinlenmek ! Bu HD arka geçmesi ile en sevdiğiniz birisini seçin – Bunların hep gününüzü parlaklık ışıldayan gerçekleştirecek bir ışık ışını vb. !
– Telefonunuz amacıyla Greatest HS !
-Ekran ile yepyeni resimlerin üstüne dokunarak tutun çıkacak!
– görünüm modunda ile ev görüntü geçişi amacıyla tam katkı !
– Bu animasyonlu gerisi en iyi seçimdir !
Kurulum yönergeleri izleyin :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > capcanlı Duvar Kağıtları
– Basmaları ile ışıkları Hareket zamanla sürekli değişiyor .
– Birkaç değişik temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz .
– HD grafikler ile açık GL .
– Optimize batarya Kullanımı .
– % 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– Disco Ball Live Wallpaper tamamen yatay yönünü destekler ile tablet cihazların birlikte cep telefonları göz alıcı görünüyor .
her daim sizinle ” parti ışıkları ” taşımak istiyorsanız , ihtimal – Bu disko topu programı ihtiyaç olan hep şeyi var! şahane ” HD duvar kağıtları ” amacıyla sorgulama durdurmak , bu yerde olduklarını ile bunun bir yükle bedava ! Işığın bu göz alıcı topun yumuşak ışıltı tadını çıkarın! O sihirli değil mi ? şayet , veya , ” Disco Ball Live Wallpaper ” yüklemek ile dahi şaşıracaksınız düşünüyorsanız ! ” Disco ışıkları ” sizin ekranda patlayabilir ile dans ile anında parti başlangıç ​​yapmak olması planlandı ! bundan sonra eski hakeza hoş fotoğraflarını görmedim ! Herkes biliyor bu masaüstü gerisi işaret etmek ile beraber flaş ışık parlaklık tadını çıkarın !
Karanlıkta o kızdırma ne demektir? değişik renklerle dolu harika disko flaş ! bundan sonra akıllı telefonunuzda güzgü top var ile şimdiye kadar iyi dans partiden getirildi lazer ışığının yansımasını tadını çıkarabilirsiniz! Çevrenizdeki hep şey gösterişli ile bu bedava capcanlı duvar kağıtları beraberinde ışıldayan olması planlandı ! Ellerini kaldır ile hep partiye yaşam veren disko topu ışığı dokunma ! Müziğin sesi bu yerde ile orada her daim sevimli ufak kıvılcım iyidir! Bu renkli arka planlar , sizlere tüm gece parti ile iyi zaman geçirmek için enerji vereyim !
Bu inanılmaz disko gerisi beraberinde hep karanlık geceyi aydınlatın ! şayet bir partiye gezmek yapamıyorsanız , cep telefonunuza parti getirmek ! Tüm sıkıcı uygulamalar kurtulmak ile bu serin arka planlar amacıyla bir alan haline alın! şayet 70’ların müzik , anında bu bedava duvar kağıtları olsun özledim ! Onlar sizin arkadaşlarınızla dans harcanan hep disko gece sizlere hatırlatacaktır ! Bunlar akıllı vermek gerekir inanılmaz resimler olduğunu orijinal manzara – şimdi onları almak ile bütün gözler üstünde olması planlandı !
Disco Ball Live Wallpaper indirin ve disko flaş ışığı hiç unutmayacağım bir parti haline bütün oda dönelim ! eğlendirici ton , bu program baresinde bütün arkadaşlarınıza söyleyin ile var! Sizin tüm evren dönüyor ve tavandan parlayan , bir disko topu sığabilir ! En kısa sürede sizlere Android ™ amacıyla bu app almak vb. disko müzik ile yanıp sönen ışıkların sene geri zamanda yolculuk olması planlandı! Bu capcanlı duvar kağıdı ışıltı ile parıltı yalnızca bir tık uzağınızda! Evden çıkmadan parti git ! Disco ölü değil!

Diskosu-Topu-Duvar-Kagidi2 Diskosu-Topu-Duvar-Kagidi3 Diskosu-Topu-Duvar-Kagidi4 Diskosu-Topu-Duvar-Kagidi5 Diskosu-Topu-Duvar-Kagidi6 Diskosu-Topu-Duvar-Kagidi7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle