Cep Uygulamalar

Documents To Go 3.0 Main App Apk indir

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 26 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.443

   

Documents-To-Go-3.0-Main-App

Documents To Go 3.0 Main App Apk indir

Documents To Go 3.0 Main App uygulaması Microsoft Word , Excel ve PowerPoint dosyaları üzerinde işlem yapmanızı sağlar. Desteklediği formatlar : .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx ‘dir. Şifre korumalı olan ofis belgelerini android cihazınızdan açabilirsiniz. Documents To Go 3.0 Main App uygulamasında Google Drive‘den faydalanabilirsiniz, dilerseniz USB yardımıyla masaüstü bilgisayarınıza ofis belgelerini taşıyabilirsiniz. Aynı ofis belgelerinde olduğu gibi araç çubukları uygulamada eksiksiz olarak kullanılabilmektedir. Faydalı olması dileğiyle.

Documents-To-Go-3.0-Main-App1 Documents-To-Go-3.0-Main-App2 Documents-To-Go-3.0-Main-App3 Documents-To-Go-3.0-Main-App4 Documents-To-Go-3.0-Main-App5 Documents-To-Go-3.0-Main-App6 Documents-To-Go-3.0-Main-App7 Documents-To-Go-3.0-Main-App8 Documents-To-Go-3.0-Main-App9 Documents-To-Go-3.0-Main-App10 Documents-To-Go-3.0-Main-App11 Documents-To-Go-3.0-Main-App12 Documents-To-Go-3.0-Main-App13 Documents-To-Go-3.0-Main-App14 Documents-To-Go-3.0-Main-App15 Documents-To-Go-3.0-Main-App16 Documents-To-Go-3.0-Main-App17

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle