Cep Uygulamalar

Doğa Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 31 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 2.527

   

Doga-Canli-Duvar-Kagidi1

Doğa Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Tabiat capcanlı Duvar Kağıdı hemen hayatınıza huzur getirecek boğaz gözler amacıyla hoş bir görünüm. şayet şimdiye denli gördüğüm en hoş zen bahçe düzenlemesi görüntü yapmalısınız. Tabii manzaraları arasında dünyanın yedi harikasından kısa sürede Android ™ amacıyla bu serin program yüklemek vb. telefonunuzu veya tablet ekranı bezemleme mümkün! Bir sıcak atmosfer balonu çarpıcı dağlar ile göz alıcı manzaralar görmek ile sizin ekranda bakıyorum vakit rahat hissediyorum. Bu “Nature Wallpaper” aynı anda akıllı telefon bakmak büyüleyici ile büyüleyici yapacaktır. Doğanın büyülü tadını çıkarın!
– Android ™ amacıyla şahane capcanlı duvar kağıdı!
– İnteraktif arkaplan – Ekranda herhangi bir yere ile yepyeni bir ekran görünecektir dokunun!
– görünüm modunda ile ev görüntü geçişi amacıyla tam katkı!
Bu bedava ile pratik capcanlı duvar kağıdı tadını çıkarın!
indirme talimatları:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
Yanıp söner ile ışıklar hareket zamanla sürekli değişiyor.
– Birkaç değişik temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
– HD grafikler ile açık GL.
– Optimize batarya Kullanımı.
-% 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– tabiat Live Wallpaper tamamen yatay yönünü destekler ile tablet cihazların birlikte cep telefonları göz alıcı görünüyor.
hoş tabiat ile sihirli yeşillik rahat ile hemen huzur hissetmenizi sağlayacaktır. Bu serin kökenli orman dere veya nehir ile tecrübe memnuniyet dinleyin! Yapmanız ihtiyaç olan tek şey, on göz alıcı “Nature Backgrounds” arasında seçme işlemi ile salt favori bulmak. yepyeni Samsung Galaxy cep telefonu süslemeleri ile şaşırtıcı yapmak. Dağın eteğinde bir hoş göl keşfetmek, veya esrarlı orman – seçme işlemi sizin. Balonların birinde yola çıktık ile sakinleştirici ile hoş tabii manzaraları içerisinde huzur bulmak. Bu capcanlı program taze bir soluk vb.! Doğanın gücü hissedin ile soluk kesen sahne huşu içerisinde bakışları. Gökkuşağının başka tarafta ne olduğunu öğrenmek ile tabiat görüntülerin güzelliğini yaşayabilirsiniz. Bu “HD duvar” sürprizlerle dolu! Bu bedava duvar kağıdı teklifler hep “Nature Background” beğeni ederken, gururlu bir kartal kaide, mavi sema, veya kuş sürüsü görmek. hoş yeşil tabiat ile ağaçları büyük açık atmosfer keyfi bir gün geçirmek amacıyla esin kaynağı mümkün! En yaratıcı bedava capcanlı duvar kağıtları birisi senin mümkün! Orijinal en üst çözünürlüklü tabiat resimleri bu “capcanlı duvar” piyasadaki en çarpıcı tabiat duvar kağıtlarından birisini yapmak. şayet tabiat şiir beğeni ile göz alıcı görünüm bakan musunuz? şayet en tapıyorum görünüm seçin ile bu mükemmel masaüstü duvar kağıdı tadını çıkarın. olabildiğince bu vb. diğer bir gerisi duvar kağıdı var! hep dağ ile göl görünüm sizleri tekrar canlandırmak ile gençleştirmek olurken tabii dünyanın büyülü, sizleri büyüleyecek!
Erkekler ile kızlar, bu kaçırmamanız ihtiyaç olan gerçeküstü bir güzellik “indir” dir! yepyeni ile taze “Nature Live Wallpaper” şayet tabiat ne şekilde benziyor duymak olabilir olması planlandı denli hakikat görünüyor. Bu serin duvar kağıdı büyüleyici dünyasına özünüzü bırakın ile tabii cenneti yaşamak. Bu açıkçası mükemmel bir yaşam! Tamamen bedava, ekranda yeryüzünde cennet görme yaşayın. Tepeler ile dağlar ortasında, bulutları beraberinde beraber, hoş bir gökkuşağı, veya görüntü karşısında yelken bir sıcak atmosfer balonu beraberinde mavi sema süsleyin. “Nature LWP” ile büyük açık bekliyor!

Doga-Canli-Duvar-Kagidi2 Doga-Canli-Duvar-Kagidi3 Doga-Canli-Duvar-Kagidi4 Doga-Canli-Duvar-Kagidi5 Doga-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle