Cep Uygulamalar

Dolmuş Driver Oyunu Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 26 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 2.957

   

Dolmus-Driver

Dolmuş Driver Apk indir

Dolmuş Driver oyunu istanbul’da geçiyor. Dolmuş Driver oyunu 3 tane usta şörörden (bunlar Genco, Dayı ve Kral) birini seçerek sarı dolmuşunuzla oyuna başlıyorsunuz. Durakta bekleyen yolcuları alıyorsunuz her yolcu aldığınızda yolculardan afilli laflar geliyor bu özelliği gayet hoş olmuş ve otobanda ilerliyorsunuz. Dolmuş Driver oyununda dikkat edilmesi gerekenler var. İlk çarpışmanızda oyuna devam etmeniz için oyunda kazandığınız puanlardan puan kesme yapmıyor, daha sonraki kazalarınızda devam etmek isterseniz puan harcamanız gerektiği uyarısı veriyor. Emniyet şeridini meşgul ettiğinizde (oyunda 3 saniye olarak ayarlanmış) EDS‘ye yakalanıyorsunuz ve polis peşinize düşüyor. Polis peşinizde emniyet şeridinde devam ettiğiniz takdirde puan kaybediyorsunuz ana yola döndüğünüzde yeniden puan kazanmaya devam ediyorsunuz. Karşı şeride aradaki barikatlardan geçebiliyorsunuz. Nos sistemi oyunda da mevcut. Oyunun %100 Türkçe oynanabilmesi için android cihazınızın türkçe dil ayarı yapılması gerekmektedir. Oyun yerli yapımdır. Eğlenceli bir oyun tavsiye ederiz. Faydalı olması dileğiyle.

Dolmus-Driver1 Dolmus-Driver2 Dolmus-Driver3 Dolmus-Driver4 Dolmus-Driver5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle