Cep Uygulamalar

Dolphin Tarayıcı Express Full Apk indir

Kategori : Android Haberleşme Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 30 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.189

   

Dolphin-Tarayici-Express

Dolphin Tarayıcı Express Full Apk indir

Bir Android programı olan Dolphin’le internette bundan sonra süratli dolaşacak, bizzat zevkinize bakarak tasarlayacağınız bir ana ekrana sahiptir olması planlandı, ses ile hareketlerle hakimiyet imkanına sahiptir olacaksınız.

Şimdiye değin kullanmış olduğunuz mobil web tarayıcılarından değişik bir referans test etmek istiyorsanız ile bunun amacıyla de herhangi bir karşılık ödememeyi istek ediyorsanız mutlaka lakin mutlaka Dolphin Tarayıcı Express uygulamasını tercih etmeniz gerekir. Bu program açıklayacakolursak web tarayıcısı programı sizlere fazlasıyla yaygın özellikler ile büyük bir sorgulama yelpazesi sağlamaktadır. Tarayıcının sizlere sunmuş olduğu bu yenilikleri ile mükemmellikleri diğer hiçbir mobil tarayıcıda bulamayacağınızdan güvenilir olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu sebeple de bundansonra başka tarayıcıları bırakmanızı ile bu tarayıcıyı ana tarayıcınız yapmanız gerekli. Zaten hep sene bu tarayıcıyı indirenlerin ile kullanmaya başlayanların adedi da bir hayli artar. Bu da tarayıcının popülaritesini ziyadesiyle artırmaktadır.

yaygın sorgulama niteliği ile farklı özellikleri beraberinde Dolphin Tarayıcı Express uygulamasını anında yüklemek amacıyla acele etmeniz gerekir. hem de da bu uygulamayı yüklemek amacıyla herhangi bir ücret ödemenize de hiç lakin hiç lazım yoktur. bundan sonra fazlası amacıyla uygulamanın yapımcılarının internet sitesini ziyaret etmeniz ile detayları bu yerden süratli bir biçimde öğrenmeniz lazımdır.

Dolphin-Tarayici-Express1 Dolphin-Tarayici-Express2 Dolphin-Tarayici-Express3 Dolphin-Tarayici-Express4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle