Cep Uygulamalar

Drag Racing Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 17 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 946

   

Drag-Racing

Drag Racing Apk indir

ARAÇ :
Bir ikonik Skyline GT-R, klasik 69 ‘Mustang, veya en yeni bir BMW M3 nihai sürüş makinesi şeklinde seçerdin? Bir sürükleme şeridinde limit itti 1000 + HP egzotikler görme mevzusunda düş mi? Bu oyun sizlere beğeni amacıyla aşağı yukarı hep spor vasıta içerir.
SINIRSIZ DERİNLİK :
Şayet düz bir çizgide yarışma asan olduğunu düşünüyor musunuz? Sizin sınıfta kalırken enerji ile grip arasındaki gerçek dengeyi bulmaya çalışın. Bundan sonra aşırı eğlence amacıyla nitröz oksit ekleyin, lakin fazlasıyla erken düğmeye itmeyin. Bundan sonra derine gezmek ile kıymetli milisaniye traş vites tahminleri ayarlayın. şayet bir evren rekoru alan veya arka arkaya 10 turnuva kazanabilirler mi? güzel geldiniz.
MULTIPLAYER :
Bizzat yarışma yeterince eğlendirici mümkün, yalnızca nihai alan “online” bölümünde olduğu mümkün. bizzat araç sürüş, veya gerçek-zamanlı yarışmalarda seferde 9 oyunculara karşı yarışma yaparken onları yenmek, arkadaşlarınızla veya rastgele yarışçılar karşı kafa kafaya gezmek. Melodileri alışverişi stratejisini tartışmak ile başarılarını paylaşmak amacıyla bir takım katılın.

Drag-Racing1 Drag-Racing2 Drag-Racing3 Drag-Racing4

Şifre: 123 Giriniz.
Drag Racing Apk indir0 kez indirildi.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle