Cep Uygulamalar

Dua Zamanı Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 3.717

   

Dua-Zamani1

Dua Zamanı Full Apk indir

Yakarma, Rabbimiz’in Rahman ile Rahim isminin fazlasıyla üstün bir tecellisi, müminlere fazlasıyla büyük bir lütfudur. Zira insan Allah’a yakarma ederek içten imanını, sevgisini ile korkusunu anlatım edebilir. Tek arkadaş ile veli şeklinde O’na teslim olduğunu, ancak O’ndan medet umup O’ndan kömek dilediğini gösterebilir.
Bu uygulamada Namazlarda okunan Duaları, Sureleri ile Aşırları internet bağlantısı olmaksızın dinleyebilir, Arapça ile Türkçe okunuşları beraberinde okuyabilirsiniz. Bunun beraberinde Kuran-ı Kerim de geçtiğimiz dualar ile Peygamber Efendimizin (tez) tahsilli olduğu duaları okuyup ezberleyebilirsiniz.

Namazda Okunan Dualar: Sübhâneke -Ettehiyyâtü – Allâhümme Salli – Allâhümme Barik – Rabbenâ âtina – Rabbenâğfirli – Kunut Duaları-1 – Kunut Duaları-2 – Ayetu’l Kursi

Namazda Okunan Sureler: Fatiha Suresi Fil Suresi – Nasr Suresi -Tebbet Suresi – İhlas Suresi – Felak Suresi – Nas – Kureyş Suresi – Maun Suresi – Kevser Suresi – Kafirun Suresi

Aşırlar: Hüvallahüllezi – Amenerrasulu

Sesli Dualar: Sabah ve Gece Yapılacak Dualar, Ezan Duası, Abdest Aldıktan Sonra Okunacak Dua, Yağmur Yağınca Yapılacak Dua, Yemek Duası, Salaten Tüncina, Namaza Başlamadan Önce Yapılacak Dua, Sıkıntıda Olan Birisi İçin Yapılacak Dua, Çocuklara Yapılacak Dua, Borçlanmaya Karşı Dua, Kaygı ve Üzüntüden Kurtulma Duası, Sıkıntılara Karşı Okunacak Dua,Şeytanı Kovma Duası, Yağmur Duası.

Günlük Okunacak Dualar, Risale-i Nur’dan Dualar, Hz.Mevlana’dan Dualar, Dursun Ali Erzincanlı’nın sesinden güzel dualar,
Salat-ı Tefriciye, Namaz Tesbihatları, Delailin Nur Duası, Abdulkadir Geylani, Sekine Duası, Esmaül Hüsna, Salaten Tüncina

Anahtar Kelimeler: Kuranı Kerim Türkçe Meal, Peygamberimizin Dilinden Dualar, Kuranı Kerim den Dualar, Namaz Suresi, Hadislerle Dualar, Salat-ı TefriciyeDua, Kuranı Kerim Sesli Dinle, Namaz Duası .

Dua-Zamani2 Dua-Zamani3 Dua-Zamani4 Dua-Zamani5 Dua-Zamani6 Dua-Zamani7 Dua-Zamani8 Dua-Zamani9

Şifre: 123 Giriniz.
Dua Zamanı Full Apk indir127 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle