Cep Uygulamalar

Düğün Modası Full Apk indir

Kategori : Android Alışveriş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 19 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 874

   

Dugun-Modasi1

Düğün Modası Full Apk indir

Düğün Modası; evlenecek çiftlere destek olmak, onlara yol işaret etmek için hazırlanmıştır. Düğün olan gelin ile damat adaylarının bahtiyar günlerine en iyi biçimde hazırlanmalarına katkı olmayı hedeflemekteyiz. Düğün Modası, içeriğinde gelinlik modelleri, damatlık modelleri, sünnet kıyafetleri, nişanlık modelleri ile bundan sonra pekçok kategoride model bulabilirsiniz. Düğün Modası içeriğinde hem de farklı bölgelere değişli farklı gelinlik firmaları, damatlık firmaları, nişanlık ile abiye firmalarının beraberinde sünnetlik ile başka pekçok ihtiyaca yönelik firmaları bulabilirsiniz.
Düğün; hazırlıklarınız tamamlanmamış veya bundan sonra salon seçimini dahi yapmamış olabilirsiniz. Bu mevzuda sizlere destek olacağınız düşündüğümüz uygulamamızdaki düğün mekanlarından birisini arayarak görüşebilirsiniz.
Gelinlik; gelinlerin en bahtiyar günü olan düğün gününde giyecekleri giyim olan gelinlikler baresinde uygulamamızda pek çok gelinlik modeli bulabilir ile gelinlik firmalarına bilgi sahibi olabilirsiniz. Görüntülenmekte olan gelinlik modelleri modanın ilerleyişine bakarak değişmekte ile yenilenmektedir.
Damatlık; damatlık modellerimizi incelerken ilgi etmenizi istediğimiz düğün ortamının tarzı ile sizlere uygunluğudur. Damatlık Modelleri de en sevilen ile en yepyeni modellerdendir.
Düğün Mekanları; düğün salonu veya namı değer düğün sarayı evlenecek çiftlerin ilk kez tercih ettikleri noktalardandır. yalnızca bütçenize elverişli olabilecek aşırı yoğun olmayacağını düşündüğünüz takdirde yemekli bir düğün tasarlayabilirsiniz. Bunun amacıyla restaurant, toplumsal tesisler, oteller, tarihi mekanlar, eğlence mekanları, tekne düğünü vb. seçeneklerin beraberinde düğün tarihinizdeki atmosfer durumunu gözeterek kır düğünü veya çimerlik düğünü seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Dugun-Modasi2 Dugun-Modasi3 Dugun-Modasi4 Dugun-Modasi5 Dugun-Modasi6 Dugun-Modasi7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle