Cep Uygulamalar

ebebek Full Apk indir

Kategori : Android Alışveriş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 19 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 917

   

ebebek1

ebebek Full Apk indir

ebebek, annenin ile bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa denli uzanan süreçteki bütün ihtiyaçlarını; nitelikli ürünler, güler yüzlü kadro, en üst görev standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız açıklama ile alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir web sitesi ile mağazalar zinciridir.
Türkiye’nin en büyük anne ile bebek alışveriş platformu ebebek Android programı beraberinde bundan sonra cebinizde!
Annenin ile bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa denli uzanan süreçteki bütün ihtiyaçlarını; nitelikli ürünler, güler yüzlü kadro, en üst görev standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız açıklama ile alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan ebebek Türkiye’nin en büyük anne ile bebek alışveriş sitesi ile mağazalar zinciridir.
Bebek aracı, oto koltuğu, ana kucağı, yürüteç, mama sandalyesi, bebek giyimi, park yatak, bebek bezi, mama, emzirme eserleri ile bundan sonra yüzlerce elit marka ile binlerce eseri bundansonra Android yüklü cihazlarınızdan da satın alabilirsiniz.
ebebek’in cep telefonlarına ayrıcalıklı programı beraberinde alışveriş yaparken isterseniz barkod okuyucu beraberinde de aradığınızı basitce bulabilir, güvenli bir biçimde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bu program beraberinde aktüel siparişlerinizi izleme edebilir, hizmet alan görevleri yetkililerimizle iletişime geçebilir ile mağazalarımıza ulaşım amacıyla yol ile haberleşme bilgilerini görebilirsiniz.

ebebek2 ebebek3 ebebek4 ebebek5 ebebek6 ebebek7

Şifre: 123 Giriniz.
ebebek Full Apk indir1 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle