Cep Uygulamalar

Efendimize Salavat ve Selamlar Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 10 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 4.503

   

Efendimize-Salavat-ve-Selamlar1

Efendimize Salavat ve Selamlar Full Apk indir

Kutlu Doğum Haftasında Salavat okumak istiyorsunuz lakin referans mı bulamıyorsunuz? Yolculuk yaparken Peygamber Efendimize(S.A.V.) salat ile selam mı yollamak istiyorsunuz? Evde boş vakitlerinizi Salavat okuyarak değerlendirmek mi istiyorsunuz? veya bundan sonra pek fazlasıyla birbirine benzeyen soruların bundan sonra cevabı bu uygulamada. Uygulamamızda yer alan onlarca Salavat, Salat ile Selamlar beraberinde bütün bu sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Uygulamamızda yer alan Salavatların hikmetleri ne demektir, kaçar kez okumak gerekmektedir, kimden rivayet edilmiştir vb. soruların da cevaplarını bulabilirsiniz. hem de hep sayfanın içinde yalınç bir zikirmatik yer almaktadır. Salavatları okurken kaç kez okuduğunuzu görmenizi kolaylaştıracaktır. Zikirmatiklerde arttır butonu beraberinde sayıyı arttırabilir, sıfırla butonuyla da sayacı sıfırlayabilirsiniz. Sayfadan çıktığınız anda sayaç otomatik şeklinde sıfırlanır. Uygulamamızdaki bir takım Salavatlar: Salat-ı Fatih, Salat-ı Tefriciye
Salat-ı Ümmiye, Salat-ı İbrahimiyye, Salât-ı Münciye, Hasan Basrinin Salavâtı, Salat-ı Elfiyye, Kıyamet Nuru Salâtı, Salavat-ı Azam, Salavat-ı Yakutiyye, Salavat-ı Künhiyye, Salat-ı Mecule, Salavat-ı Şemsiyye, Salat-ı Vasl, Tuhfet-üs Salavat vb. onlarca Salavat, Salat ve Selam sizleri bekliyor. Eklenmesini istediğiniz Salavatları mail yoluyla iletirseniz her güncellemede arşiv arttırılacaktır. Bizlere de dua ederseniz seviniriz. Sünnet, Dua, Sevap, Salavat.

Efendimize-Salavat-ve-Selamlar2 Efendimize-Salavat-ve-Selamlar3 Efendimize-Salavat-ve-Selamlar4 Efendimize-Salavat-ve-Selamlar5 Efendimize-Salavat-ve-Selamlar6 Efendimize-Salavat-ve-Selamlar7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorumlar (1)
  • 19 Haziran 2015 tarihinde ahmet emin tarafından

    cok guzel

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle