Cep Uygulamalar

Eğlence Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 31 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 8.940

   

Eglence-Canli-Duvar-Kagidi1

Eğlence Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Bu duvar kağıdı alın ile eğlendirici bir varil var!
Şayet eğlenirken vakit uçar, ile bu yepyeni ♥”Eğlence capcanlı Duvar Kağıdı”♥ beraberinde bilhassa doğrudur. Bu onu ayrım dahi olmaz fazlasıyla tez vakit gezmek gerçekleştirecek o denli şaşırtıcı. bedava şeklinde indirin ile ekranda dokunun her daim yepyeni bir şirin gülen yüz sizleri neşelendirmek amacıyla dışa açılır! Bu telefonunuz amacıyla en iyi capcanlı duvar kağıdı. bedava şeklinde bu uygulamayı indirin ile güne denli bu gülen yüzleri olması planlandı ışıldayan!
♥ değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
♥ görünüm modunda ile ev görüntü geçiş hep ikisi amacıyla tam katkı!
Bu cep telefonu amacıyla ideal bir capcanlı duvar kağıdı. Ekranda dokunun vakit, yepyeni bir gülen görünür gerisi stilleri beş türü mevcuttur – değişik resimler! süratli, olağan, asta: yüzen maddelerin hız üç tip de mevcuttur!
Diyorlar hep şey amacıyla ‘Kahkaha en iyi ilaçtır’ – Bu fantastik ♥”Eğlence capcanlı Duvar Kağıdı”♥ ruhunu iyileştirme izin! Komik bulmak arkadaşlarınızın siz olun – bedava duvar kağıdı arka beraberinde alaka odağı olması planlandı! Bu en iyi duvar kağıdı böylelikle eğlence ile oyun ton kalacaktır eğlendirici.
Android ™ amacıyla bu bedava program güzelliği ile sadeliği beraberinde gözlerinizi kamaştıracak. Bu aksiyon duvar kağıdı mükemmel renk ile ayarları tasvir edilir. anında indirin ile bu gerisi duvar kağıtları HD sizin mümkün. Bu deli “komik resimler” ile memnuniyet masaüstü güzelleştirmek!
‘Iş bütün ile oyun oynamama Mustafa’yı sıkıcı bir çocuk yapmak’! anında iyi hissetmeye başlar, gülen yüzleri güne neşelenmek ile rutin kıracak! Bu serin duvar kağıdı beraberinde, yalnızca hayatınızın vakit sahiptir uzak bir bakış mümkün.
İşte bir takım eğlendirici gerçeklerdir. Gülen iyi bir ruh hali sizleri ile hem de muafiyet sistemini güçlendirmek kalacaktır. Psikologlar kötü ruh esnasında olsanız dahi, hemen özünüzü gülümsemeye zorlayarak rahatlatabilir bulduk. açıkçası Gülen de, fiziksel sağlık artırabilir. şayet gülümseme vakit vücudunuzun sıhatli ile kuvvetli bir muafiyet yöntemi amacıyla destekte bulunduğu, bundan sonra rahat. Gülen alemde ile memnuniyet ile kabul bir işareti şeklinde bütün kültürlerde bilinir – bütün evren çapında evrensel bir işaretidir!
En iyi duvar kağıtları yalnızca bir dokunuş. Eğlenin ile bu android capcanlı duvar kağıtları beraberinde eğlenebilir, sen bütün olması ile şimdi yükle, bu mizah yapılır, kullanın! etrafında en iyi duvar kağıdı, zira yalnızca eğlenmek amacıyla indirmeyin, indirebilirsiniz. Bu keyifli ile hoş arka duvar kağıtları HD sizin yapmak ile pişman olmayacaksınız.
Smiles bir şahıs bundan sonra, çekici toplumsal ile güvenilir görünüyor yapmak, bundan dolay izin ♥”Eğlence capcanlı Duvar Kağıdı”♥, parça görünmesi! Suratlar sizin amacıyla eğlendirici duruma getirecek! açıklayacak olursak, ya “komik şakalar” okumak, veya eğlendirici oyunlar oynamak, veya açıkçası masaüstü amacıyla bu animasyonlu gerisi yüklemek ile bu sevimli suratlar dışa haşhaş ile herkes iyi bir vakit icra eden var bir iyi bir vakit mümkün olur!

Eglence-Canli-Duvar-Kagidi2 Eglence-Canli-Duvar-Kagidi3 Eglence-Canli-Duvar-Kagidi4 Eglence-Canli-Duvar-Kagidi5 Eglence-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle