Cep Uygulamalar

Ekranda Apk indir

Kategori : Android Alışveriş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 20 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.057

   

Ekranda

Ekranda Apk indir

Ekranda programı beraberinde görüntü yıldızlarının kıyafetlerine,yüzlerce markaya, TV’de gördüğünüz anda süratli,kolay, güvenli bir biçimde bilgi sahibi olabilirsiniz.
2nd screen programı EKRANDA beraberinde sektörde bir ilke imza atılıyor.

TV yayını sırasında beğendiğiniz yıldızın kıyafetinin hangi marka, fiyatının ne denli olduğu bilgisi EKRANDA programı beraberinde evinizin konforu içerisinde parmaklarınızın ucunda olması planlandı.Sevdiğiniz sıra yayını bitmeden beğendiğiniz yıldızın kıyafetini EKRANDA programı beraberinde süratlice sepete ekleyebilecek basitce sahiptir olabileceksiniz.

EKRANDA programı beraberinde sevdiğiniz dizinin sahnesi program beraberinde sizlere ulaşacak hemen eseri bağenip satın alabilecek , eseri Facebook, Twitter, Whatsapp ile e-posta beraberinde arkadaşlarınızla paylaşabilecek, sevdiğiniz ürünlerden favori listesi oluşturabileceksiniz.

2nd ekran programı sayede yepyeni eklenen ürünlerden hemen haberli olup güvenli,hızlı alışverişin keyfini her daim çıkarabileceksiniz. Uygulamada, TV yıldızında görüp beğendiğin ürünün görsellerini dokunma ile çalışan görüntü beraberinde büyültüp küçültebilir, ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Keyifli ile nitelikli alışveriş amacıyla EKRANDA her daim yanınızda…..

Ekranda1 Ekranda2 Ekranda3 Ekranda4

Şifre: 123 Giriniz.
Ekranda Apk indir11 kez indirildi.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle