Cep Uygulamalar

El Feneri Flaş Disko ışık Full Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 21 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 3.491

   

El-Feneri-Flas-Disko-isik1

El Feneri Flaş Disko ışık Full Apk indir

IS Flashlight (El Feneri) beraberinde telefonunuzun kamera LED flash ını hakimiyet edebilir, tek tuşla ışığı açarak kapatabilirsiniz. İsterseniz yalnızca basılı tuttuğunuzda yanacak biçimde değişik bir buton seçeneği de vardır.
program hem de bir tane de ana görüntü üstünde faal ampül görüntüsüne sahiptir. Bu özellik sayede, telefonunuz bir lamba hizmeti görür ile dokunarak ışığı kısabilir ile açabilirsiniz.
IS Flashlight (El Feneri) programının ana ile en mühim fonksiyonu ise; telefonunuz içerisindeki mp3 listesini kullanarak sanki bir disko ortamındaymış vb. 3D disko topu animasyonu eşliğinde bu şarkıları dinleyebiliyor olmanızdır. ile bu 3d animasyon çaldığınız şarkının ritmine bakarak ışık saçmaktadır. Arkadaşlarınızla veya evde müzik dinlerken ışıkları kapatın ile bu 3d animasyonun zevkini çıkarın. Odanızın havasını sanki bir parti atmosferine çevirebilirsiniz.
IS Flashlight (El Feneri) in bir başka fonksiyonu de Polis ışığı olabilmesidir. yeniden 3D şeklinde yapılmış ayrıcalıklı polis lambası animasyonu sayede arkadaşlarınıza komik şakalar gerçekleştirebilirsiniz.
güvenilir olun android mağaza deki en iyi El Feneri uygulamasına sahiptir olacaksınız.

El-Feneri-Flas-Disko-isik2 El-Feneri-Flas-Disko-isik3 El-Feneri-Flas-Disko-isik4 El-Feneri-Flas-Disko-isik5 El-Feneri-Flas-Disko-isik6 El-Feneri-Flas-Disko-isik7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle