Cep Uygulamalar

Electro Pads Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 18 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 890

   

Electro-Pads

Electro Pads Full Apk indir

ELECTRO PEDLER Android amacıyla çıncalık müzik bedava Drum Tamponlar şekli app. yalınç program, eğlendirici ile oynamak çok basit. Bununla ile sizin çıncalık müzik oluşturabilirsiniz. Şimdi deneyin!
En eksiksiz Drum Pads app. değişik atım, döngüler ile şahane ritmi yapmak amacıyla vokalleri beraberinde 90 davul pedleri mevcuttur!
Elektro DJ’ler ile müzik üreticileri amacıyla ideal bir program. lakin amatörler amacıyla iyi görev – bu, yalınç, sezgisel ile oynamak asandır.
Bununla ile, beraberinde ritmi oluşturmak, bizzat seslerini kaydetmek ile karışımları şeklinde kullanabilirsiniz. asan ile Elektro Müzik yapmak eğlendirici olmamıştı.
Electro Pads ayrıntıları göz atın:
Çoklu dokunma ile çalışan, Elektro müzik örneklerinin 6 tam Setleri, 90 gerçekçi sesler, Stüdyo ses niteliği, basit oynamak, DJ’ler ile amatörler amacıyla, 3 misal, Kayıt Modu bütün görüntü çözünürlükleri ürünleri – Cep Telefonu ile Tabletler (HD ekran)
Ücretsiz
App ücretsizdir. lakin bir lisans satın bütün reklamları kaldırabilirsiniz! Google’da en iyi Electro Music programı oynayın! DJ’ler, Müzisyenler, üretim yapan ile sanatçılar amacıyla ideal!

Electro-Pads1 Electro-Pads2 Electro-Pads3 Electro-Pads4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle