Cep Uygulamalar

Elikoptere Alın Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 09 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 1.029

   

elikoptere-alin

Elikoptere Alın Full Apk indir

Sizin smartshpone oynamak 3D kamyon oyunları laf mevzusu olduğunda olabildiğince jüri var mı ? şayet sürekli ( mümkünse de , serin bir masalı beraberinde tatlandırılmış ) çene bırakarak , muhteşem gerçekçi çizelge ile hatta zorlu ile alaka çekici oyun oynamak mükemmel karıştırma arıyorsunuz ? Chopper amacıyla alın : Evet, arkadaşım , o vakit o oynamak amacıyla şuursuzca istekli olmuştur sürüş oyunu beraberinde içinizdeki bu jüri şoförü mükafaat vakti !
onu fazlasıyla acımasızca bu adrenalin yükselen , süratli germe yarışma delilik tarafından taşınan olsun anında eski , sen haberli olsun size oyun fazlasıyla , görevinizi oynamak için rolü baresinde ile , başlamanıza an : sen bir asker ile bir şey son hizmeti esnasında korkunç yanlış ulaştı beri şimdi düşman topraklarında , yapayalnız , sıkışıp konum ile ordu üssüne götürecek son kurtarma dik uçarı ulaşmak amacıyla 3 ayrıcalıklı bölgeleri çapraz gerekmektedir … güvenli ile sağlam. Bu sizin amacıyla çocuk oyuncağı vb. gelebilir lakin … o değil ! Hiçbir zaman heyecan yaşıyor olması planlandı , adrenalin acele , telefonunuzda başka 3D kamyon oyunları eşliğinde asla hiç yaşamadığınız hayal kırıklığı !
İşte senin görevin benziyor ne şekilde:tatlı özü : şayet ( kamyon boyunca sürüş becerilerini işaret etmek için ilk dilimini oluşturan )ilk kez 5 seviyelerden tamamen düşmanca mekanda ağır askeri kamyon sevk etmek amacıyla alan olması planlandı ! Saat bu yarışta tek müttefikleriiki eğleç / geri olması planlandı ile ekranda düğmeleri hızlandıracaktır . hakikat bir 3D kamyon oyunları oyun kontrolleri bu çeşit zaten bundan dolay fazlasıyla bilindik gerekmektedir addict , sağ şeklinde ? Sen ne vakit kamyon durdurmak amacıyla tümtatlı ile diğer birindeyol boyunca karışık zorlu , pis kayalık darbelere hep türlü tırmanma amacıyla , diğer bir en üst platformdan üfleme süratini ile atlama ulaşmak amacıyla , akıllıca bir tane onları kullanın şayet yeterince en üst atlama veya hep yerde yahut bu patlayıcı dolu varilden aşırı karışık olan araç kazası , üstünde uçan amacıyla açıkçası sıkı bir hıza ulaşmak amacıyla idare etmek edeceğiz güvenilir değil 100 % . Kanınızdaki adrenalin seviyeleri sizin Android telefon başka 3D kamyon sürüş oyun oynadım bütün bu zamanlarda hep zamankinden bundan sonra en üst olması planlandı , sizlere güvence ! yalnızca sadece sizin kamyonun lastiklerinden birisi beraberinde olan varil birisini okşamak şayet kamyon hemen alevler içerisinde olması planlandı ile size kurtarma dik uçarı almak zorunda mümkün hep fırsatta kaybedersiniz .
Kamyon bundan sonra sonraikinci bölgede diğer bir 5 bundan sonra düzeyleri ,bir “başlıklıİl Girin ” , sizin ilk bölge şeklinde beraberinde sürüş becerilerini ile “Chopper Rush “5 nihai düzeyleri alan 5 düzeyleri mevcuttur bölge , özen geç ile tecrübeli 3D kamyon oyunları oyuncular sürüş arasındaki fark yaratacak , bir kere ulaşıldığında ,bir! Tamamlamak amacıyla idare etmek hep seviyenin sonunda böylelikle paha biçilmez zırh vb. yükseltmeleri , oyukların , ağır kamyon beraberinde donatılmış elde Miniguns ile hep türlü beraberinde ödüllendirilir olsun. şayet fazlalaşan zorluk , bu 15 seviyeleri hep birisini tamamlamak amacıyla , kazanmak amacıyla yönetim edeceğiz , hep yükseltme amacıyla over excited almak amacıyla çekinmeyin , vakit sınırlı ile üstesinden gelmek amacıyla kötü engeller ” yüklü ” , askeri kamyonun direksiyon başında , kazandı ‘t kek tam bir parçası olmak . şayet “Chopper ” Get oynamış mümkün başka 3D kamyon oyunların aksine yalnızca meraklıları tarafından beğeni olması gerekiyordu , lakin değil açıkçası iddialı tarafından , hatta acımasız kamyon sürüş senaryoları cesareti almazsınız sanal kamyoncular , cesur hem de en zorlu pistlerde tarafından . düzey müddet çubuğunda ve toplam kullanılabilir vakit çubuğunda hem yakından izlemeli , güvenilir maksimum hıza ulaşması yapmak ve verilen müddet içindebitiş çizgisine ulaşmak , lakin aynı anda , dikkatli olmak , ile off – road kamyon hakimiyet öğrenmek yanı sıra kamyon sıhatli çubuğunda bir göz tutmak ile ulaşan olacak zihin – üfleme sürati , tek bir yanlış manevra parçaya darbe mümkün !

elikoptere-alin1 elikoptere-alin2 elikoptere-alin3 elikoptere-alin4 elikoptere-alin5 elikoptere-alin6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle