Cep Uygulamalar

En Güzel Ney Zil Sesleri Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 13 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.428

   

En-Guzel-Ney-Zil-Sesleri1

En Güzel Ney Zil Sesleri Full Apk indir

Ney dinlemeyi sever misiniz? pekala sizleri biri aradığında telefonunuzun ney izinsiz ele geçirmesini ister misiniz? Cevabınız evet ise uygulamamız tam sizlere bakarak. Biri birinden hoş ney sesleri beraberinde telefonunuzun zil sesini değiştirin, arandığınız vakit telefonunuzdan o hoş sesleri dinleyin. Hem farkındalığınızı arttırın hatta dinlendirici hoş seslerle aranın. Uygulamamızda onlarca ney sesi sizleri bekliyor. Beğendiğinizi ayarlayın ile kullanın. Uygulamamızdaki bir takım sesler: Aşk-ı Derun, Ya Allah, Elif, Cendere Ney, Ney Sakin, Güzellik, Kabulleniş, Öyle Bir Zaman, Zikir, Demedim mi?, Hüzün, Hu Allah, Yedi Karanfil, Uyan Ey Gözlerim, Kurtlar Vadisi pusu, ilahi ve ezgi vb. onlarca zil sesi sizleri bekliyor.

En-Guzel-Ney-Zil-Sesleri2 En-Guzel-Ney-Zil-Sesleri3 En-Guzel-Ney-Zil-Sesleri4 En-Guzel-Ney-Zil-Sesleri5 En-Guzel-Ney-Zil-Sesleri6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle