Cep Uygulamalar

EyeEm – Fotoğraf Filtre Kamera Full Apk indir

Kategori : Android Fotoğrafçılık Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 28 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 959

   

EyeEm-Fotograf-Filtre-Kamera

EyeEm – Fotoğraf Filtre Kamera Full Apk indir

EyeEm birbirine benzeyen zevklere sahiptir, insanların çektikleri fotoğraflar vasıtasıyla bir araya gelmelerini tanıyan bedava bir resim paylaşımı ile toplumsal keşif uygulamasıdır. Hatıralarınızı ölümsüzleştirin. Fotoğraflarınızı 17 değişik resim filtresiyle güzelleştirin ile onları EyeEm komünitesi beraberinde beraber dilediğiniz toplumsal ağlarda paylaşın. yepyeni başlıkları ile ziyaret ettiğini bölümleri keşfedin. Cep telefonlarınızdan çektiğiniz fotoğraflar üstünde oynamalar gerçekleştirebileceğiniz ile bu fotoğrafları değiştirebileceğiniz en hoş uygulamalardan bir tanesi EyeEm-Fotoğraf Filtre Kameradır. Bu program lazım içeriği ile gerekse niteliği sayede sizlere inanılmaz bir tecrübe sağlamaktadır. Uygulamanın içeriğinde 17 tane değişik filtreleme yöntemi yer almaktadır.

EyeEm-Fotograf-Filtre-Kamera8 EyeEm-Fotograf-Filtre-Kamera7 EyeEm-Fotograf-Filtre-Kamera2EyeEm-Fotograf-Filtre-Kamera6 EyeEm-Fotograf-Filtre-Kamera5EyeEm-Fotograf-Filtre-Kamera4 EyeEm-Fotograf-Filtre-Kamera3

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle