Cep Uygulamalar

EZ Hava HD – Tahmin Widget Full Apk indir

Kategori : Android Hava Durumu Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 02 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.214

   

EZ-Hava-HD-Tahmin-Widget

EZ Hava HD – Tahmin Widget Full Apk indir

Cep telefonlarının en hoş yanlarından biri bundan sonra pek fazlasıyla elektronik cihaz yerine rahatlıkla kullanılabiliyor olmalarıdır. Cep telefonlarının zamanla beraber pek fazlasıyla fonksiyonu değişmiştir. bundan sonra ufak birer bilgisayar olan cep telefonlarında neredeyse hep şeyi yapmak mümkündür. mesela cep telefonundan günlük atmosfer durumunu ile saatini öğrenmek fazlasıyla asandır. Bunun amacıyla tek yapmanız ihtiyaç olan bir program indirmektedir. Ez atmosfer HD – Tahmin Widget bu anlamda olabildiğince muvaffakiyetli bir programdır. 7 günlük atmosfer vaziyeti tahmininin birlikte o gün içerisindeki atmosfer vaziyeti değişimlerini de söylemektedir. hem de kullandığınız internet tarifesini aşmamak amacıyla fazlasıyla fazla olmayan miktarda güncelleme yapmaktadırlar. Bu vaziyette kullanıcılarını olabildiğince mutlu etmektedir.

EZ-Hava-HD-Tahmin-Widget1 EZ-Hava-HD-Tahmin-Widget2 EZ-Hava-HD-Tahmin-Widget3 EZ-Hava-HD-Tahmin-Widget4 EZ-Hava-HD-Tahmin-Widget5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle