Cep Uygulamalar

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro Uygulaması

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 28 Eylül 2013 - Okunma Sayısı : 1.854

   

Ezan-Vakti-Namaz-Saati-Pro

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro Uygulaması

Ezan Vakti Android Uygulaması sayesinde namazdayım özelliğini kullanarak size gelen aramaları otomatik reddetme ve otomatik sms atma özelliği mevcuttur. Uygulamada başlıca özellikleri sayacak olursak; Namazdayım modu, Ezan vakitlerinde uyarı, Ezan vakitlerinde otomatik sessize alma özelliği, Diyanet vakitleri, GPS ile bulunduğun bölgenin Ezan vaktini hesaplayabilme, Diyanet ten 1 aylık vakit indirme ve 1 ay süresince internete bağlanmadan takip edebilme, Sahur uyandırma fonksiyonu, Pazartesi ve Perşembe oruç hatırlatma, Değiştirilebilen kısa sela sesiyle Cuma Namazı hatırlatma, Tamamı sesli Kuranı Kerim, Okunan ayet için takip fonksiyonu, Otomatik kaza takibi, Kıble pusulası, Kıble haritası, Aşrı Şerifler, Tesbihatlar, Cevşenler, Namaz ve Dua Sureleri, Hicri takvim çevirici, Online Kabe izleme vs. vs. komple paket olarak uygulama içerisine dahil edilmiş özellikler sayesinde başka programa ihtiyacınız kalmayacak.

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle