Cep Uygulamalar

Fener HD LED – El Feneri Renk Full Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 21 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.294

   

Fener-HD-LED-El-Feneri-Renk1

Fener HD LED – El Feneri Renk Full Apk indir

Bir renk el feneri, polis hafif, disko ışık, mum ile led şerit içine telefonunuzu açın.
Asla telefonunuzun ekranını kullanmayı denediniz yahut yalnızca sadece yeterince ışıldayan değil bulmak, bir ışık feneri vb. LED mi? Renk Fener, telefonunuzun günümü aydınlatan ile öncülük programı beraberinde fazlasıyla yönlü bir el feneri içine telefonunuzu açın. yeniden bir ışık olmaksızın karanlıkta yakalanmış hiç.
[Renk Fener HD geliştirilmiş dizayn nitelikli LED]
Hiçbir sokak ışık dışında takıldınız? Renk Fener vesilelerle karanlık içerisinde sizlere destek olmaktadır. Karanlık bir tiyatro şahane bir koltuk bulmak amacıyla Renk feneri kullanın yahut enerji evde söndüğünde yolunuzu bulmak.
Renk Sizin Işık şayet gezmek istediğiniz yere sizlere rehberlik destek olmak amacıyla telefonunuzun görüntü rengini ile parlaklığını değiştirin. En sevdiğiniz sipariş ışık bulmak amacıyla tam bir renk aralığı seçin. Menü düğmesine dokunarak ile tesiri, renk ile parlaklık seçerek eğlendirici feneri etkileri olun.
Soğuk ayrıcalıklı Efektler
Telefonunuzun ekranında polis aydınlatma, mum ışığı, bir gökkuşağı, bir disko topu ile bundan sonra imitasyon ettiniz. hem de metin yazarak bizzat şahsi iletinizi görüntüleyebilir yahut dahili flaş ışığı beraberinde bizzat şahsi dans parti barındırması Renkli feneri kullanabilirsiniz.
değerlendirme: seçenekleri işaret etmek / şifrelenek amacıyla ekrana dokunun
Özellikler
– görüntü parlaklığını en yüksek düzeye
– Bir meşale (LED Işık) vb. LED Kamera kullan
– El feneri rengini değiştirme
Etkileri
– olağan Flaş: görüntü Rengi el feneri,
– Kamera Flaş: Kamera LED el feneri
– yararlı ışık efektleri (LED çıncalık Burcu): Metin, Kaydırma, Slayt, Burcu LED
– Acil ışık efektleri: Strobe ışık Polis ışık, Acil ışık
– eğlendirici feneri etkiler: Mum, Disco ışık, Gökkuşağı, Blink, Spiral
– hoş tesiri: yürek, Seni seviyorum
kullanan kimse beyanı: Hiçbir sokak ışık beraberinde 28 ° atmosfer düz lastik değiştirme. Renk feneri hayatımı kurtardı!
İzinler
– Kamera, El feneri: Kamera flaşı LED el feneri, LED Işık
– İnternet, Erişim Şebekesi Devlet: AdMob reklamları
Yasal ikaz: Strobe ışık epilepsi öyküsü olan bir takım kişilerde epileptik nöbetlere sebep mümkün. Flaş ışığı flaş modunda olduğunda yüz belirti etmeyin.
Anahtar sözcük: led flaş, el feneri, mum, polis ışığı, flaş, kamera led, meşale, parlaklık, Koyu, ışıldayan, ışıldayan, acil, arkadan aydınlatma, DroidLight, ışık, led el feneri, ufak el feneri, ışıldayan el feneri, kamera flaşı, led kamera, LED el feneri, en iyi el feneri, Işık, LED endikatör, LED kaydıraç, LED afiş, colornote, renk notu LED
aygıt: Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S2, Galaxy S3, Google Nexus S, Nexus One, Galaxy Nexus, LG Optimus 2x, LG Optimus One, LG Optimus LTE, HTC Desire, HTC ONE X, Motorola ATRIX, Motorola RAZR
Fener Tested: Motorola Droid Fener, Samsung Galaxy S Fener, Samsung Galaxy Not Fener, Motorola Droid2 feneri, Motorola Droid feneri, LG Optimus Fener
Telefonunuz int bir renk feneri açın! Bu tiyatro yolunuzu bulmanıza destek olabilir sizlere adım sürek olmasıdır. Karanlıkta anahtarlarınızı bulun. Bir kulüp flaş ışığı beraberinde dans et.

Fener-HD-LED-El-Feneri-Renk2 Fener-HD-LED-El-Feneri-Renk3 Fener-HD-LED-El-Feneri-Renk4 Fener-HD-LED-El-Feneri-Renk5 Fener-HD-LED-El-Feneri-Renk6 Fener-HD-LED-El-Feneri-Renk7 Fener-HD-LED-El-Feneri-Renk8 Fener-HD-LED-El-Feneri-Renk9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle