Cep Uygulamalar

Fener HD LED (Renkli El Feneri)

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 18 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.174

   

Fener-HD-LED-Renkli-El-Feneri

Fener HD LED (Renkli El Feneri) Android uygulaması

Fener HD LED uygulamasını renkli el feneri, polis ışıkları, disko ışıkları, mum veya led şerit şeklinde kullanabilirsiniz. Fener HD LED uygulaması ile yeterince parlak olmayan cep telefonunuzun ekranını led ışıklandırma gibi parlaklaştırmanızı sağlar. Asla karanlıktan korkmayacaksınız. Karanlıkta kalmaktan korkmamanızı sağlayan Fener HD LED uygulaması kullanım kolaylığı ve basitliği ile göze çarpıyor. Bir kalabalıkta farkedilmek mi istediniz veya arkadaşınız sizi kalabalıkta mı bulamıyor çok basit Fener HD LED (renkli el feneri) uygulamasını açın ve istediğiniz rengi seçin (ben mavi seçtim) “mavi ışığa bak ben oradayım” demeniz yeterli. Kendi özel metinlerinizi renklı olarak görüntüleyebilirsiniz. Bunu nerede kullanırız derseniz. Fener HD LED uygulamasını tabletinize yükleyin futbol karşılaşmalarında uzatma dakikalarını veya oyuncu değişikliklerini gösterebilirsiniz.

Fener HD LED uygulamasının özelliklerini sayacak olursak : ekran parlaklığını en üst düzeye getirebilirsiniz, bir meşale (LED Işık) gibi LED Kamera kullan, el feneri rengini değiştirme.

Etkileri : normal flaş: ekran rengi el feneri, kamera flaş: kamera led el feneri, faydalı ışık efektleri: metin, metin kaydırma, slayt,

Acil ışık efektleri: Strobe ışık, Polis ışığı, Acil ışık

Eğlenceli feneri etkiler: Mum, Disco ışığı, Gökkuşağı, Blink, Spiral

Güzel etkisi: Kalp, Seni seviyorum

vb. faydalı olması dileğiyle.

Fener-HD-LED-Renkli-El-Feneri1 Fener-HD-LED-Renkli-El-Feneri2 Fener-HD-LED-Renkli-El-Feneri3 Fener-HD-LED-Renkli-El-Feneri4 Fener-HD-LED-Renkli-El-Feneri5 Fener-HD-LED-Renkli-El-Feneri6 Fener-HD-LED-Renkli-El-Feneri7 Fener-HD-LED-Renkli-El-Feneri8

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle