Cep Uygulamalar

FIFA 15 Ultimate Team Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 26 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 979

   

FiFA-15-Ultimate-Team

FIFA 15 Ultimate Team Full Apk indir

EA SPORTS FIFA 15 Ultimate Team’de 500’den aşırı lisanslı takımda 10.000’in üstünde oyuncu var. 30’dan aşırı hakikat lig ile stadyum da cabası! Hayallerini süsleyen oyunculardan bazı oluşturup kuvvetli rakiplere karşı sına. İngiliz Premier League, La Liga, MLS, Alman Bundesliga ile fazlasıyla bundan sonra fazlası. Google Play’in en gerçekçi maç oyunuyla gittiğin hep yerde bu heyecanı yaşa.
Bu uygulamada program içi alışveriş yapılabilir. program içi alışverişi cihaz ayarlarından kapatabilirsiniz.
Bu oyun içerisinde üstün grafikler ile fazlasıyla sayıda hakikat maç ligi, takımı ile oyuncusu bulunmakta. Lütfen cihazınızda en fazla olmayan 1,35 GB boş yer olduğundan güvenilir olun.
ULTIMATE TEAM’İNİ KUR
Lionel Messi ile Eden Hazard vb. harika yıldızları kazan, takas et, topla ile hayallerinin kadrosunu kur. Oyun tarzını, dizilişini, formanı ile bundan sonra pekçok seçeneği belirle.
HIZLI SİMÜLASYON MODUNDA OYNA
Yepyeni süratli Simülasyonlarla menajerlik yeteneklerini deneme et. Kadronu belirle, maçı başlat ile oyunun gidişatını izle. Zekice oyuncu farklılıkları ile taktiksel değişiklikler yap, futbol boyunca ekip eforunu ayarla. futbol sonuçları tamamen oyuncu yeteneklerini ile kimyayı ne şekilde yönettiğine bağlı olduğundan oyunun gerçekçiliği bir kat bundan sonra artıyor.
veya SAHAYA ÇIK!
Mobil mekanda FIFA’ya yeniysen, “şut”, “pas” ile “sprint” vb. zarif ile yalınç düğmelere sahiptir “Rahat Kontroller”i dene. Oyuna alıştıktan sonra, “ara paslar” veya “beceri hareketleri”ni de kullanabilmeni tanıyan “Klasik Kontroller”e geç. İstersen pas atmak amacıyla oyunculara dokunarak ile şut çekmek amacıyla parmağını kaleye gerçek çekerek takımınla direk etkileşime de geçebilirsin. hem de harici bir kumandan varsa bundan sonra bunu sahada kullanabileceksin.
hakikat HAYATTAKİ FİKSTÜRLER
Tuttuğun ekibin bir sonraki maçını ile hem de dünyanın değişik yerlerinden 3 büyük maçı hep hafta oyna!
FIFA 15 Ultimate Team’le aksiyona dalarak en sevdiğin sporun coşkusunu yaşa!

FiFA-15-Ultimate-Team1 FiFA-15-Ultimate-Team2 FiFA-15-Ultimate-Team3 FiFA-15-Ultimate-Team4 FiFA-15-Ultimate-Team5 FiFA-15-Ultimate-Team6 FiFA-15-Ultimate-Team7 FiFA-15-Ultimate-Team8 FiFA-15-Ultimate-Team9 FiFA-15-Ultimate-Team10

Apk Dosyası : 

Şifre: 123 Giriniz.

Obb Dosyası : 

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle