Cep Uygulamalar

File Manager (Explorer) Apk indir

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 25 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 2.042

   

File-Manager-Explorer

File Manager (Explorer) Apk indir

File Manager (Explorer) uygulaması UI tasarım ve kullanıcı dostları tarafından geliştirilen kullanışlı bir uygulama. File Manager uygulaması ile FTP ve bulut bilişim sistemlerindeki dosyalarınıza profesyonel şekilde erişin ve işlem yapın. 80 üzerinde dosya türünü destekleyen uygulamada, araç çubuğu ve menü öğeleri için simgeler mevcuttur. Farklı çözünürlük seçeneklerinde kullanabileceğiniz File Manager (Explorer) uygulamasında 28 dil desteği de bulunmaktadır.

File Manager (Explorer) uygulamasının desteklediği diller : İngilizce, Arapça , Çekçe , Almanca , Yunanca , İspanyolca, Fransızca , Macarca , İtalyanca , Japonca, Korece , Hollandaca , Lehçe , Portekizce , Rusça, Slovakça , Slovence , İsveççe , Tayca, Türkçe , Basitleştirilmiş Çince , Geleneksel Çince , Bahasa Endonezya, İbranice , Fince , Hintçe , Hırvatça ve Sırpça’dır.

Görünüm olarak liste görünümü, dosya görünümü ve ızgara görünümünü seçebilirsiniz. Dosyalarınızı sıkıştırma, sıkıştıtılmış dosyayı açma işlemlerini yapabilirsiniz. Dilerseniz dosyalarınızı toplu seçebilir toplu işlemleri yapabilirsiniz.

File Manager uygulaması depolama birimi olarak Dropbox , Box, Google Drive , SkyDrive , SugarSync , Yandex Disk ve Ubuntu One Destek dahil bulut depolama sistemlerini kullanabilmektedir.

File Manager uygulamasında dilediğiniz dosyanın simgesini belirleyerek dosyalar arası ayırt ediciliği arttırabilirsiniz.

Uygulamada ayrıca metin editörü, resim sergileyici ve swf oynatıcı dahil edilmiştir.

Son olarak File Manager uygulaması ftp ve bulut bilişim sistemlerini kullanması erişim kolaylığı için görünümü özelleşitirebilme ve simgeleri ile kargaşadan kurtulma fonksiyonları ile gelişmiş bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Faydalı olması dileğiyle.

File-Manager-Explorer1 File-Manager-Explorer2 File-Manager-Explorer3 File-Manager-Explorer4 File-Manager-Explorer5 File-Manager-Explorer6 File-Manager-Explorer7 File-Manager-Explorer8

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle