Cep Uygulamalar

Filtre Güzellik Kamera Apk indir

Kategori : Android Fotoğrafçılık Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 23 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 4.018

   

Filtre-Guzellik-Kamera

Filtre Güzellik Kamera Apk indir

Filtre Güzellik Kamera uygulaması ile daha kolay ve güzel şekilde fotoğraflar çekmenizi sağlar. Düzeltmeleri otomatik olarak yapan uygulama gerçek zamanlı filtre görevi görmektedir. 30’un üzerinde dolgunluk veren düzeltme uygulama içerisinde yer almaktadır. Özellikle kendi fotoğraflarını cep telefonundan çekmek isteyen kullanıcılar için cilt filtresi ile yüzünüzdeki kırışıklar fotoğrafta görülmemektedir. Filtre Güzellik Kamera uygulamasında leke giderme, makyaj-göz kalemi, kirpik, allık fonksiyonu, doğal incelik efekti gibi düzeltmeler mevcuttur. Işık efektleri ile fotoğraflarınızı süsleyebilirsiniz. 100 civarında çerçeve ve çeşitli tasarımlarla fotoğraflarınız benzersiz olacaktır. Faydalı olması dileğiyle.

Filtre-Guzellik-Kamera1 Filtre-Guzellik-Kamera2 Filtre-Guzellik-Kamera3 Filtre-Guzellik-Kamera4 Filtre-Guzellik-Kamera5 Filtre-Guzellik-Kamera6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle