Cep Uygulamalar

Finansonline Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 30 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 925

   

Finansonline

Finansonline Full Apk indir

Türkiye’nin en zengin içeriğe sahiptir borsa muamele platformu olan Finansonline, Android uygulamasıyla yatırımlarınıza istikamet verecek katma saygın muhteva ile yenilikleri mobil platforma taşıyor.
Finansonline Android uygulamasıyla, piyasaları tüm insanların ön tarafından izleme etmenize destek olması planlandı muhteva katkısının birlikte, muamelelerinizi de en kullanışlı ile süratli biçimde gerçekleştirebileceksiniz.
Bu uygulamayla Finansonline müşterisi şeklinde;
•FinansInvest’teki portföyünüzü görüntüleyebilir;
•Hisse senedi, vasıtası kurum varantları, VİOP sözleşmeleri alım satım işlemlerini gerçekleştirebilir;
•Gerçek zamanlı şeklinde, BİST, VİOP, özgür döviz piyasası, TCMB döviz kurları ile BİST ödence piyasası verileri beraberinde, BİST’de en fazlasıyla yükselen, düşen ile muamele gören pay senetleri, firma haberleri vb. malumatları izleme yapabilirsiniz.
•Gündem Başlıkları ile Son Dakika Haberleri beraberinde piyasalardaki son gelişmeleri FinansInvest analist yorumlarıyla beraber izleyebilir,
•Finans ile tutum alanlarında tecrübeli bağımsız yazar kadromuzun sizlere ayrıcalıklı hazırladığı makaleleri okuyabilir;
•‘Online Yatırım Danışmanlığı’ görevi kapsamında, çeşitlendirilmiş yatırım öğütü eserleri beraberinde piyasaları günlük bazda en yakından izleme edebilir, kısa ile orta vadeli yatırım önerilerini izleyebilir, “Online Yatırım Danışmanlığı’na Sorun” hizmetimiz beraberinde yatırım kararlarınıza ait hep türlü sorunuza en kısa zamanda birebir yanıt bulabilir;
•Derinlikli lisans beraberinde pay senedi ile VİOP çözümleme verilerini izleme edebilir;
•Takip etmek istediğiniz finansal enstrümanları “Sayfam”’a ekleyip, ayrıntılı bilgilerine kısa yoldan ulaşabilir; bu enstrümanların gün içi 1, 5, 60 dakikalık ile günlük grafiklerini inceleyebilirsiniz.

Finansonline1 Finansonline2 Finansonline3 Finansonline4 Finansonline5 Finansonline6 Finansonline7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle