Cep Uygulamalar

Fırtına Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 31 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.220

   

Firtina-Canli-Duvar-Kagidi1

Fırtına Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

♥’Fırtına capcanlı Duvar Kağıdı’♥ nihayetinde bu yerde! Telefonunuz amacıyla bulutlu temalar arıyorsanız, bu sizin amacıyla şahane bir bedava bir program! Akıllı telefonunuzda bu bedava capcanlı duvar kağıdı yükleyin ile sema gürültüsü ile yıldırım on hoş fotoğraflar beraberinde coşku! Fırtınalı gece göz alıcı sahneleri uzakta şimdi yalnızca bir tık! Bu HD arka denli gerçekçi – onlar bir yıldırım vb. yalnızca vurdu hissettirecek! Fırtınalı bir kanatlarında uçmak ile gökyüzünde bulutlar en üst dokunma! Bu capcanlı duvar kağıtları hayatta ile kuvvetli hissediyorum yapalım – hakikat bir fırtına vb.!
♥ Animasyon sema gürültüsü ile görüntü boyunca yayılan yıldırım;
♥ Portre ile görünüm modunda hatta tam katkı!
♥ İnanılmaz HD çizelge;
♥ Cep telefonunuz amacıyla en iyi HD arka!
♥ toplumsal paylaşım düğmesine ile bundan sonra fazlası.
♥ Bu hoş, bedava ile pratik bir capcanlı duvar kağıdı tadını çıkarın!
Kurulum talimatları izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
Özellikler:
♥ Sen on değişik Fırtına gerisi temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
♥ yepyeni arka planlar günlük eklendi – tamamını toplamak!
♥ HD çizelge – Telefonunuzun aydınlatan şaşırtıcı yıldırımlar.
♥ Optimize batarya Kullanımı.
♥ % 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
♥ Telefonunuz faal değilken bu program uyku, bundan dolay bu duvar kağıdı batarya tüketimini olmaz.
♥ Fırtına capcanlı Arkaplan tamamen yatay destekler ile cep telefonları ile tablet cihazlar hatta göz alıcı görünüyor.
Bir fırtınalı gece çıkmak amacıyla fazlasıyla korkuyorsanız, ♥’Fırtına capcanlı Duvar Kağıdı’♥ ile evden çıkmadan yıldırımlar görmek yükle! Bu yıldırım arka şayet fırtınalı atmosfer bütün tazelik getirecek! Fırtına bir grev bütün sorunları götürmek olsun! şu tapta bu yepyeni uygulamayı alın ile masaüstü coşku verici yepyeni bir manzara vermek! “Yıldırım resimleri” üstünden gidin ile en sevdiğiniz seçin – düş kırıklığına olmayacak! sebep? Bunlar piyasada bulabileceğiniz en iyi HD duvar kağıtları olduğu amacıyla!
Bu fırtına capcanlı duvar kağıdı bedava eşsiz olun! Telefonunuz görüntü sıkıcı olamaz – yıldırım ile sema değişen yepyeni onu bakmak her daim gerçekleştirecek! Bu fırtınalı tema orijinal olması gerekmektedir tam şeklinde karşınızda! Herkes en kısa sürede de gördüğünüz vb. bu “fırtına resimleri” isteyeceksiniz! Bu uygulamayı indirmek vb. göz alıcı bir yıldırım yürek yanacaktır! Akıllı telefonunuzun fazlasıyla ekranda şahsi fırtına amacıyla ilk kez olun!
Fırtınalı gökyüzünde yanıp sönen ışıklar görünce sevinçle doldurur, ihtimal var! şayet düş ettiğiniz yıldırım capcanlı duvar kağıtları keşfedin! Yıldırım benimsemiş fırtına bulutları bundan sonra hoş bir şey var mı? Orada bulunmadığını düşünüyorsanız değil mi dahi, veya, bu arka olsun – zihninizi şişmiş olması planlandı! Neredeyse bu duvar kağıtları baktığınızda fırtına sesleri duyabiliyorum – aşırı bir sema gürültüsü tesiri fazlasıyla kuvvetli!
♥’Fırtına capcanlı Duvar Kağıdı’♥ ile şimdiye denli gördüğünüz en iyi capcanlı arka planlar bulmak indirin! Bu on HD görüntüler onlarla bir yıldırım kuvvetini taşımak – onların güzelliği beraberinde grev olması planlandı! tabii hadiselerin en şaşırtıcı, kuvvetli fırtına, anında şimdi ekranda mümkün! önceden gerisi resimleri kurtulmak ile coşku verici yıldırım bedava capcanlı duvar kağıdı alan açmak! Telefonunuzda bu Android ™ programı yükleyin – sema gürültüsü yenilemek ile kuvvetli hissettirecek! Bu gökyüzünde azgın vahşi sema gürültüsü fırtına evcilleştirmek amacıyla tek ihtimal! Kullanın!

Firtina-Canli-Duvar-Kagidi2 Firtina-Canli-Duvar-Kagidi3 Firtina-Canli-Duvar-Kagidi4 Firtina-Canli-Duvar-Kagidi5 Firtina-Canli-Duvar-Kagidi6 Firtina-Canli-Duvar-Kagidi7 Firtina-Canli-Duvar-Kagidi8 Firtina-Canli-Duvar-Kagidi9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle