Cep Uygulamalar

Flight Simulator Uçak 3D Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 24 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 904

   

Flight-Simulator-Ucak-3D

Flight Simulator Uçak 3D Full Apk indir

Flight Simulator uçak 3D başlayanlar uçak simülatörü pilotlar amacıyla asan uçuş simülasyon oyunu oynamak amacıyla bedava, yalnızca hala zamanda bir takım deneyim 3D uçuş simülatörü pilotlar amacıyla zorlu. Oyuncular bir pilot ile ne onlar zeminde güvenli bir uçak olsun eski geçmesi gerekiyor olmak ne şekilde bir şey olduğunu deneyim etmek olabilir olması planlandı. 20’den aşırı yepyeni misyonlar seçme işlemi beraberinde, havacılar büyük bir jumbo jet gökyüzünü çukur uçamaz.
Bu uçak oyun adanmış bir uçuş simülatörü uçak pilotu sonra bu sure yepyeni uçuş simülatörü uçak 3D oyun test etmek gerekmektedir değişik havaalanlarını uçak oyunları, kalkış ile iniş uçakları hoşuma gidiyor temenni hep şeyi hizmeti sağlar. hep bir savaş dışı uçuş simülatör içine almak istedim ettiyseniz sonra Flight Simulator uçak 3D test etmek gerekmektedir birtanesidir. bütün fiyat sonra bir şey değildir, ile uçakları doğal ki fazlasıyla lanetlemek eğlendirici.
yepyeni başlayanlar dahi basitce bu oyunu bundan sonra kıyın, bundan sonra karmaşık uçuş simülasyon oyunları amacıyla bir giriş şeklinde görülmüş mümkün, bu deli uçuş uçak simülatörü 3D oynayabilirsiniz. Flight Simulator teyyare 3D pilot olmak ile gerçek hedefe bu büyük ticari jet uçmak müthiş bir yepyeni 3D uçak simülatörü oyunudur. Rehberlik ile yol noktası üstünden uçak yönlendirmek ile güvenli bir biçimde geri yere almak güvenilir olun.
Flight Simulator uçak 3D – oyun özellikleri
– 20 değişik uçak misyonlar – iniş, kalktıktan ile bundan sonra fazlası.
– yepyeni geliştirilmiş uçak fizik.
– Kokpit görünümüne görünümünü değiştirin.
– Büyük boeing ticari jet uçağı Fly
– vakit alan sizleri çevrenizdeki gökyüzünün sahne beğeni verebilir lakin vakit senin beraberinde değil. vakit biterse eski uçağı getir!
– Gökdelenler veya onun imdat, imdat amacıyla ilgi ile bu uçuş kariyer amacıyla iyi değil.
– değişik havaalanları, uçak karaya ile take off amacıyla.
– yepyeni havacılık misyonlar izleme edecektir.
– yepyeni uçaklar eklenecektir.
fazlasıyla kıyın bir hizmet mümkün gökyüzündeki uçakları tutmak! Bir uçak pilotu vb. açıkçası büyük bir ticari uçağını savaşım ne şekilde bir hassasiyet yaşayacaksınız. VascoGames Flight Simulator uçak 3D getirmek nedenle bahtiyar. Bu yepyeni bir android uçuş simülatörü, bizler bu serin yepyeni 3D uçuş oyunu beğeneceğinizi umuyoruz

Flight-Simulator-Ucak-3D1 Flight-Simulator-Ucak-3D2 Flight-Simulator-Ucak-3D3 Flight-Simulator-Ucak-3D4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle